Роман Руссу

Спiвак

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Артист, співак, автор пісень і виконавець світових хітів, засновник кавер-групи «Russu Band», що працює в стилях R&B, Soul, Fank, Disco.
Брав участь у постановках Одеського академічного російського драматичного театру («Вій», «Степан Разін», «Снігова королева»), у постановках Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного, в рок-операх «Дівчина і смерть» і «Нитка Аріадни» Є. Лапейко, у численних джазових проектах.
Фіналіст українського відбору конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля» (2011) і телевізійного проекту «Голос країни – 7», у якому був у команді Потапа (2017).

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Музику любив з дитинства, тож коли прийшов час визначатися із тим, куди вступити після школи, не вагаючись обрав Одеську державну (нині – національну) музичну академію ім. А.В. Нежданової по класу сольного співу. Я вже тоді розумів, що моє життя відтепер буде пов’язане з музикою. І не помилився.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З себе i з мети. Потрібно багато вчитися, напрацьовувати професійні навички, здобувати досвід. З досвідом приходить і впевненість у своїх силах. Дуже важливо визначитися зі сферою діяльності та чітко уявляти свою кінцеву мету. Обрати курс – і не сходити з нього нізащо.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Гарним настроєм i посмiшкою. Якщо підходити до роботи із позитивним настроєм та завзяттям, то результат буде набагато кращим, процес буде продуктивнішим і приємнішим. Особливо це стосується мистецтва – концертів та театральних вистав. Люди приходять подивитися та послухати артистів заради емоцій. Яким би великим професіоналом ти не був, але ти не даси їм емоцій, якщо сам почуваєшся спустошеним.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Великих. У мене грандіозні плани, але розкривати їх ще не час.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Бувають, але в мене дуже велика i класна сім’я. Рідні надихають мене, підтримують, допомагають не втрачати віру в себе.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя кохана дружина – Надія Руссу. Вона теж живе музикою та творчістю. Це дуже мене мотивує і в професійному плані (як виконавця), і в особистому (як людину, яка любить все прекрасне і прагне розвиватися духовно).

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
По-справжньому складних рішень у мене ще не було. Або просто я така людина, яка до життя ставиться з легкістю і рішення приймає так само. Ні про що не жалкуючи.

Ваша доленосна подія в житті?
Знайомство з дружиною, народження моїх трьох дітей, написання музичного альбому.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Пунктуальнiсть, чеснiсть, професiоналiзм i культуру.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Рiшення я приймаю легко і швидко. Але це не означає, що вони необдумані. Просто я вмію прислухатися до себе і можу змиритися із невідворотним. Є люди нерішучі, які довго вагаються і потім все одно жалкують про прийняті рішення. Я не з таких.