Ресторан «Reef»

Назва ресторану
Reef

Категорія
Люкс

Що саме відрізняє ваш ресторан від інших закладів?
Власна пивоварня, бенкет-департамент, незалежний кондитерський цех, власна коптильня, авторська барна карта, винна кімната, морська панорама, VIP-зала, коктейль-хол, відкритий майданчик, дитяча кімната, просторий ресторан для проведення масштабних заходів.

Історія закладу: ідея, назва
Reef — втілення круїзного лайнера, на якому є все для розваг та насолоди відпочинком для гостей будь-якого віку.
На борту проходять світські заходи та презентації, весілля, бенкети, а також вечірки з топовими артистами!
На нижній палубі Ви знайдете ресторан високої авторської кухні, відкриті літні тераси, винотеку, власну пивоварню та дитячу кімнату. Тут можна відчути себе на відпочинку, спробувавши шедеври європейської та середземноморської кухонь, не виїжджаючи за межі Одеси.
Верхня палуба представлена ​​коктейль-холом з панорамним видом на море та дахом. Тут є розкішна барна стійка за останніми тенденціями барної культури та галасливі вечірки, які тривають всю ніч.

Інтер’єр
Зал коктейль-холу виконаний в сучасному стилі в темних приглушених тонах з масштабною відкритою барною стійкою, сценою та пультом ді-джея. Нижній та VIP-зали ресторану виконані в класичному стилі в світлих тонах зі сценою, роялем і винною кімнатою. Весь ресторан має морську панораму.

Меню
Меню з середземноморським ухилом оновлюється двічі на рік. Окрім основного меню, гостям пропонують також сезонне. Кухня ресторану не працює з напівфабрикатами та використовує лише свіжі морепродукти, що не піддавались заморожуванню. Всі соуси – авторські, а кожна страва розробляється з урахуванням останніх технологій і трендів.

Напої
На верхньому поверсі коктейль-холу представлена ​​авторська карта від бренд-бармена мережі Влада Романишина, де кожен коктейль втілює собою країну, континент або місто. На нижньому поверсі розташована винна кімната – гордість сомельє ресторану Reef – з ексклюзивними позиціями, зібраними з усіх куточків планети.

Про ресторатора, шеф-кухаря, персонал
Євген Костроміцкий — шеф-кухар ресторану REEF. Закінчивши на відмінно училище за спеціальністю «кухар-кондитер», після кількох років практики почав працювати в компанії «Ibiza», де швидко зайняв посаду су-шефа, а потім — завідувача виробництвом. З 2015 року почав займатися стартапами — відкриттям нових закладів. На початку 2017 року брав участь в програмі запуску ресторану «Sea Grilll», паралельно беручи участь у відкритті та створенні меню ресторану «Цезар». Наприкінці 2016 року займався запуском ресторану «REEF», який очолює і досі. Створюючи страви, Євген керується досвідом і натхненням, яке черпає в процесі саморозвитку. Він — гордість нашої кухні!

Середній чек
560 ₴

Адреса
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 77

Контакти, соцмережі, сайт телефон ресторану
+38 (096) 437 47 47; телефон банкет-департаменту: +38 (063) 808 10 00; reefodessa.com; Facebook: https://www.facebook.com/reefodessa/; Instagram: @ reef.restaurant, @ reef.cocktailhall, @ reef.kids