Пепельжі Софія

«Софія – допитлива, товариська дівчинка, велика фантазерка… Вже зараз у ній проявляються риси сильного і яскравого характеру. Ще Соня любить дивитися в інтернеті блоги «Катя і Макс», і теж мріє записувати історії на своєму каналі, щоб набирати перегляди і стати популярною»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Я ходжу в старшу групу дитячого садка, вивчаю англійську мову, займаюся танцями і гімнастикою, вмію виконувати фігури. Вдома мама вчить зі мною українську мову, тому що це дуже важливо в нашій родині – бути українцями, навіть своя Вишиваночка у мене вже є!
Ще я дуже люблю малювати, грати в школу і проводити «уроки». Сама підбираю і комбіную одяг, ліплю красиві фігурки з пластиліну, збираю складні пазли. Люблю розмальовки про принцес, різнокольорові олівці, а також пікніки з друзями і танці.

Чому я займаюся саме цим

Я змалечку прикрашаю все навколо: будую іграшкові будиночки, лялькові ігрові, спальні, кафе, готую їжу на дитячій кухні. Якщо чогось не вистачає – «роблю» меблі з підручних засобів. Ці дитячі будиночки і спальні – мій творчий світ, в якому всьому є свій порядок, місце і призначення.

Улюблена книга та автор

З раннього дитинства улюблена книга – це збірник українських віршів, який я вчила напам’ять: усі вірші, різних авторів. Ще люблю читати сучасні казки про Тролів і Фіксіків!

Улюблений фільм або мультфільм

Нещодавно я подивилася дитячий фільм «Міо мій Міо» про хлопчика-сироту, який знайшов батька, короля Країни Бажаної, і дуже розчулилася, майже до сліз… Адже йому здавалося, що його ніхто не любить! А він переміг злого короля, і звільнив вкрадених дітей, повернув їх батькам. А мама в захваті, що улюблений фільм її дитинства припав до душі її дівчинці!

Кумир

Мій кумир – це моя мама, хочу бути схожою на неї.

Про себе.

Софія – допитлива, товариська дівчинка, велика фантазерка… Вже зараз у ній проявляються риси сильного і яскравого характеру. Ще Соня любить дивитися в інтернеті блоги «Катя і Макс», і теж мріє записувати історії на своєму каналі, щоб набирати перегляди і стати популярною.

Що люблю поїсти

Улюблена страва – макарони, домашні брізолі з курки, шарлотка з яблуками.

Улюблена цитата

Цитати висловлювань Софії: «Мам, коли я виросту, ти купиш мені купальник, як у тебе? Тільки мого розміру!»
Маленькою Сонечка почала говорити букву «р» і вживала її де треба і не треба: «поротенце», «правати», «паратка», та особливо смішили слова «Хочу сороденького!». А вчительку англійської нарекла – «Світрана Орегівна».

Плани на майбутнє

Мрію стати лікарем. Або – шеф-кухарем!