Олексій Хомін

Навчатись – це весело. Добро – це просто

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Велику увагу приділяю вивченню іноземних мов (зараз вивчаю англійську, німецьку, турецьку та французьку; вільно спілкуюся українською), історії та культури. Захоплення і хобі: шахи, читання книг, спорт (ушу, плавання). Також я граю на фортепіано, ходжу до театральної студії, займаюсь моделінгом, колекціоную каміння, захоплююсь кулінарією, бутафорією, є членом підліткового всеукраїнського клубу «Best». Займаюся благодійністю, створюю сам проекти, флешмоби та беру участь у багатьох. Ведучий, кореспондент і учасник багатьох телепроектів. Актор вистави «Хімічать діти», мюзиклу «Снігова Королева», короткометражного фільму «Тамплієр».

Чому я займаюся саме цим…

Займаюся я всім цим, тому що я люблю розвиватися, пізнавати. Моя мрія – бути високоерудованою здоровою людиною. Я хочу жити і допомагати людям і своїй планеті. Дуже хочу своїми досягненнями прославити свою країну.

Улюблена книга та автор

Я книголюб, тож у мене багато улюблених книг. Зараз я захопився читанням серії «Життя відомих особистостей».

Улюблений фільм або мультфільм

«Зоряні війни».

Кумир

Леонардо Да Вінчі.

Про себе.

Олексій, попри свій юний вік, вже є цілісною особистістю, яка чітко бачить своє майбутнє і вміє ставити цілі і досягати їх. Інтелектуальний розвиток та здоровий спосіб життя для Альоші – понад усе. Хлопець ніколи не сидіть без діла, цінує кожну хвилину і не дозволяє собі нудьгувати. Знайомі родини зазначають, що в Олексія неймовірно жвавий розум та висока ерудиція.

Альоша є переможцем ряду олімпіад з лінгвістики й математики в 2015-2019 роках.
Він є учасником кращих пізнавальних телепроектів, як, наприклад, «Школа наукових чудес» (2018 рік).
Переможець ряду фотоконкурсів у 2018-2019 роках. Входить до рейтингів «Топ 100. Майбутнє Уграїни. Діти» 2018, Топ 25 найкрасивіших і найуспішніших моделей 2018, Top Model Junior 2018, Candy Boss 2018. Рекламне обличчя рейтингу Топ найкращих та найуспішніших дiтей України. Цьогоріч став обличчям дитячого дня ювілейного Odessa Fashion Week.
У 2018 році був нагороджений UKRAINIAN NOBLE KIDS AWARD.

Крім того, у 2019 році Олексій отримав почесну грамоту від Обласної Одеської Ради Миру за досягнення і внесок у розвиток сфери як миротворця.

Найсмачніша їжа для мене…

Зелений борщ і гречана каша.

Плани на майбутнє

Плани на майбутнє – продовжувати працювати над собою

Улюблена цитата

«Навчатись – це весело»; «Добро – це просто».