Олександра Волкова

Директор рекламно-святкової і модельної агенції «Glyanec»

 

1) Найяскравіший момент у вашому житті
Моя робота пов’язана з великою кількістю заходів, подій і спілкування з цікавими людьми. Тому кожен день стає яскравим і насиченим. Але якщо задуматися, то найбільш вражаюча подія за останніх 10 років – відпустка в Єгипті, де я боролася зі своїм страхом глибини найдієвішим способом. Не вміючи навіть просто пірнати, я зробила два занурення з аквалангом. Правда, через раптовий приступ нежиті осилила тільки 8 і 12 метрів. Але ці емоції незабутні!

2) Охарактеризуйте себе одним словом.
Енерджайзер.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, цілеспрямованість, взаємовиручку, почуття гумору, відданість своєму слову і принципам, вміння доводити розпочату справу до кінця. Для спілкування в особистому житті або тривалого партнерства в робочих питаннях я завжди вибираю простих людей, без пафосу, таких, які вміють відповідати за свої слова і вчинки. Завжди відчуваю, коли мене намагаються обдурити.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Ще зі школи мені подобалося організовувати і вести заходи. Усі головні свята школи не обходилися без моєї участі. В університеті я також активно вела суспільне життя і навіть стала главою президіуму студентського парламенту. Якраз тоді і зрозуміла, що мені більше цікавий процес організації, ніж робота з комп’ютерними мережами. Можна сказати, що доля допомогла зробити мені вибір безліччю подій і випробувань. А при виборі професії я відмовилася від спокійного життя.

5) Ваша доленосна зустріч
Їх теж було багато в різний час мого життя. А взагалі я вдячна кожній людині на своєму життєвому шляху, тому що саме вони роблять мене кращою, змінюють мою долю. І вірю, що моя найголовніша доленосна зустріч ще попереду!

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Потрібно зрозуміти, що вам приносить найбільше задоволення. Далі придумати, як це може приносити, окрім емоцій, грошові ресурси. І твердо йти до поставленої мети, не звертаючи уваги на всі труднощі і випробування на цьому шляху.

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
На даному етапі мого особистісного розвитку найголовніше – це моє агентство, усі наші проекти і моделі. Поки що особисте життя у мене стоїть на другому плані.

8) Хто з великих жінок вас надихає?
Мені цікаві біографії Мерилін Монро, Маргарет Тетчер, Коко Шанель. Вони всі різні, але любов до своєї справи об’єднала їх історії.

9) Ваш улюблений аромат
Nina Ricci «Nina»

10) Діяльність
Директор рекламно-святкового і модельного агентства «Glyanec», редактор журналу-каталогу моделей України «Glyanec», засновник South of Ukraine Fashion Days.

11) Освіта
Закінчила магістратуру Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» за спеціальністю «Маркетолог».

12) Знак зодіаку
Діва.

13) Улюблені книги
Усі твори Дена Брауна.

14) Улюблені фільми
Фільми за мотивами коміксів – Marvel, DC.

15) Сімейний стан
Незаміжня, чекаю свою долю.