Оксана Нестерова

Підприємець, бізнес-вумен, громадська діячка

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Особливості моєї роботи не вимагають від мене витрачання зусиль на розвиток бізнесу, але в той же час дають змогу займатися саморозвитком і самовдосконаленням – тому для мене, як для жінки, це можливість удосконалювати свій внутрішній світ.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Мій рід діяльності якнайкраще дозволяє поєднувати інтереси сім’ю і завжди мати спроможність отримувати фінансово забезпечити її.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
У моєму теперішньому розумінні успіх – це не високі кар’єрні досягнення, а можливість поєднувати сім’ю і роботу, не завдаючи шкоди сім’ї.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Моя мета – це бути і завжди залишатися щасливою людиною і щасливою жінкою.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Це трапляється зі мною, але дуже рідко. Просто, як і у всіх, іноді буває меланхолія, але я не дозволяю собі занурюватися в цей стан. Мене рятує улюблена робота, до того ж, завжди знайдеться кілька справ, які не дадуть мені впасти у зневіру.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Я не можу сказати, що для мене певна конкретна людина є, скажімо так, кумиром. Для мене це завжди збірний образ. Один може бути прикладом у роботі, інший – прикладом фізичних даних, третій – прикладом в духовному розвитку. Я намагаюся у кожного взяти для себе ту цінність, яка мені ближча.

Ваша доленосна подія в житті?
Я б не могла так сказати, що у мене якась подія змінила мою долю кардинально. Я просто вдячна Богу за кожен прожитий день, за тих, хто зі мною поруч, і за тих, хто з якихось причин зараз не зі мною і не поділяє радості і біди у моєму житті.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У мене немає такого поняття, як вільний час. Я завжди знаходжу, чим мені зайнятися. Можливо, на пенсії я зрозумію, що таке вільний час, але навіть зараз мені це складно уявити.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
У людях я ціную чесність, щирість, порядність і пунктуальність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Кожне рішення має на увазі під собою вибір. Коли я перебуваю перед вибором, я завжди намагаюся оцінити ситуацію, проаналізувати розвиток подій, виходячи з можливих варіантів, і прислухатися до інтуїції. Тому у мене не буває складного прийняття рішень. Гірше, коли ситуація виходить з-під контролю, і тоді вже доводиться лавірувати. Іноді це нагадує політ кішки з висоти – щоб неодмінно приземлитися на лапи.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Читати я любила завжди. Свого часу прочитала твори Агати Крісті, Артура Конан Дойля, Герберта Уеллса, Айзека Азімова, Олександра Бєляєва, Жоржа Сіменона, Бориса Акуніна, Джеймса Хейдлі Чейза, Олександра Дюма і багатьох інших.

Що зробило вас сильною?
Я ніколи не була безвольною, безхарактерною. Життя, звичайно ж, змушує мене ніколи не впадати у відчай, йти вперед і продовжувати йти по життю з гордо піднятою головою.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Як не дивно, але мій погляд на себе не змінився. Просто з часом я стала ще більш спокійно ставитися до життєвих колізій, менше засмучуватися через дрібниці, стала бачити в собі стрижень, який мене підтримує і не дає зламатися.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Хочеться в житті досягти багато чого: перш за все, виростити і виховати дочку, допомогти їй розвинути здібності і навчити користуватися можливостями. Також хочеться втілити свої мрії, ставлячи перед собою посильні цілі, які крок за кроком дозволяють здійснювати задумане.