Наталя Делієва

Голова ГО «Асоціація жінок України «Дія»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я директорка «Першого благодійного театрального фонду», президентка фестивалю «Руде місто», власниця «Продюсерського центру Наталі Делієвої» та голова громадської організації «Асоціація жінок України «Дія».
Так вже історично склалося, що чим більше гострих питань в країні і в суспільстві, тим більше громадських організацій. В цивілізованих країнах люди не бачать потреби в організації громадських рухів, їм не потрібно захищати себе, у них є впевненість у завтрашньому дні, соціальні гарантії, стабільна економічна ситуація. У нас, на жаль, такого поки що немає. Величезна кількість громадських організацій в Україні утворилися з початком війни. І наша ДІЯ сформувалася так само у 2014 році. Небайдужі жінки зібралися, щоби допомогти переселенцям, пораненим, воїнам АТО. Коли ситуація на сході нашої країни трохи стабілізувалася, вірніше ми звикли до стану війни, ми почали організовувати різні благодійні проекти, фестивалі. Ми ніяк не називалися, просто були жіночою командою однодумців. А коли зрозуміли, що без юридичного статусу ми не можемо оформлювати документи, перераховувати гроші, зареєструвалися. Офіційно це сталося 28 листопада 2016 року.
Найголовніше, що ми зрозуміли в нашій організації, що об’єднання неминуче призводить до неймовірних результатів. Тому і почали залучати в організацію інших активних, небайдужих жінок. Почали робити «Дієві кави» і одеситки до нас стали приходити у великій кількості.
А чим більше небайдужих, тим більше добрих справ! Нас почали помічати, а наші ідеї і справи – повторювати. Отже, ми на вірному шляху.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?

У мене все якось гармонійно складається. Бізнес потрібен для того, щоби гроші заробляти для громадської діяльності. Сім’я допомагає в усьому: і в благодійності, і в благополуччі. Без підтримки близьких у мене нічого не вийшло. Саме у сім’ї зароджуються найсміливіші ідеї! Бо рідні ніколи не скажуть – а скільки я за це отримаю грошей? Спочатку справу потрібно довести до кінця!

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Не боятися брати на себе відповідальність, бути сміливою у всьому!

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Миру в Україні. Стати депутатом Верховної Ради

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Буває! Їду в подорож!

Хто для вас є найбільш значущою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У кожний період часу різні кумири. У свій час був Генріх Форд, Сьогодні Ліна Костенко а завтра может бути моя подруга.

Ваша доленосна подія в житті?
У 16 років закохалася з першого погляду і до цього дня живу в шлюбі з чудовим чоловіком!

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Порядність

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Їх багато

Що вас надихає щодня йти вперед?
Мені подобаються нові відкриття, нові проекти, нові цілі і задачі! Мене життя постійно змушує щось творити. Я весь час опиняюся у ситуаціях, коли необхідно щось створювати, будувати, когось рятувати, об’єднувати. Завжди ставлю цілі і задачі, записую їх у зошит, як учениця. До речі, дуже люблю вчитися. Коли цілі досягнуті, мені уже не цікаво вести рутинну роботу і я ставлю нові цілі. Люблю фестивалі і форуми, там кожного разу щось нове – теми, спікери, артисти, дії. Люблю знаходитися там, де масштабність! Для мене є дуже важливою команда і ті люди, для кого ти це робиш! Для себе щось роблю в останню чергу, а ось для інших – гори зверну. Зараз мені надзвичайне задоволення приносить громадська діяльність! Тут є все, що я люблю – створення, об’єднання, масштабність, нові проекти, люди.

Цитата: «Для себе щось роблю в останню чергу, а ось для інших – гори зверну».