Наталія Гудима

Власник трьох торгових марок – Mimino Baby, Battesimo Boutique, Guddini – soft emotions

 

1) Найяскравіший момент у вашому житті
Народження дочки – мій найяскравіший момент, після якого змінилося все навколо – світобудова, життя і поняття щастя. Я зрозуміла, що ЖИТТЯ і є наш найяскравіший момент.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.
Ідеаліст.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?
Перш за все ціную в людях розум і почуття гумору. Це ті якості, які зобразити не можна.
Решта якостей, які так хочуть бачити в нас люди, можна зіграти. Але, «справжню себе» людина проявляє тільки в екстрених або складних життєвих ситуаціях.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Коли робиш вибір у сторону цікавої професії – ти не відмовляєшся, а здобуваєш. Народження дочки привело мене до того, що я зайнялася виробництвом одягу для хрещення.

5) Ваша доленосна зустріч
Якщо говорити про долю в особі коханої людини – то, звичайно, це чоловік, який подарував мені красуню і розумницю доньку.
Але, якщо говорити про тих, які вплинули на мою долю або на мої дії – то Бог прихильний до мене: на моєму шляху зустрічаються цікаві люди, які допомагають, надихають і співпереживають.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Сучасний світ настільки швидко розвивається, що головне тут – уміння швидко змінюватися разом з ним. Постійно стежити за новими трендами і розвиватися. Головне, не втратити себе в цьому світі! І якщо ти робиш щось – то робити це треба краще за всіх.

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
Для будь-якого батька головне в житті – це дитина, її здоров’я і добробут, а для особистості – відрізнити в житті головне від другорядного.
Скажімо, здоров’я і сила, постійний саморозвиток – це те, що буде головним і принесе плоди в майбутньому. Другорядним вважаю усі термінові справи, які виникають щодня і які змушують нас стояти на місці.

8) Хто з великих жінок вас надихає?
Роксолана – Хасекі Хюррем. Освічена жінка свого часу, яка з простої наложниці змогла стати однією з найвпливовіших жінок в історії.

9) Ваш улюблений аромат
Парфуми Mancera.

10) Діяльність
На даний момент я є власником трьох торгових марок – Mimino Baby (виробництво дитячого одягу), Battesimo Boutique (виробництво одягу для хрещення), Guddini – soft emotions (виробництво махрових халатів та одягу для дому).

11) Освіта
Дві вищі: МІМ Київ (управління підприємством) і Дрогобицький університет іноземних мов (філологія – англійська та німецька)

12) Знак зодіаку
Водолій.

13) Улюблені книги
Віддаю перевагу письменникам світової літератури, таким як Драйзер, Дюма, Гете, Кафка, Гейне, Пушкін, Чехов, Достоєвський. Але, напевно, моя улюблена – книга Сетона Томпсона «Розповіді про тварин».

14) Улюблені фільми
Комедії, однозначно. Швидше за все, «Приборкання норовливого» — це той фільм, який я дивилася сотню разів, і кожен перегляд дарує безліч емоцій.

15) Сімейний стан
Незважаючи на те, що ми з чоловіком прожили вже 20 років разом, я так і не зважилася вийти заміж. Вільні відносини завжди мене приваблювали, і будь-які обмеження змушують мене бігти.