Мунтян Ніколь

«Мрію знятися в кіно, перемогти в конкурсі Міні Принцеса України, а найголовніше – отримати Майстра Спорту з художньої гімнастики»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Займаюся професійно гімнастикою і вокалом.

Чому я займаюся саме цим

Я дивлюся на відомих гімнасток і співаків. Вони мене надихають, і я прагну ставати кращеою і кращою, гімнастика – це моя стихія. Мене часто запрошують на покази, конкурси краси, шоу і ТБ-передачі, друкують у глянці. А ще я зайняла 1-е місце в конкурсі Міні Принцеса Одеси і готуюся до наступного етапу – Міні Принцеса України.

Улюблений фільм або мультфільм

Дуже люблю мультфільм «Холодне Серце».

Кумир

Мій кумир – відома гімнастка Олександра Солдатова.

Про себе.

Ніколь – дуже цілеспрямована, працьовита, і при цьому – упевнена в собі. Для неї найкраща нагорода – це похвала тренера, ну і, звичайно ж, кубки та медалі, яких уже досить багато. Вона з дитинства знає свої бажання і цілі та впевнено до них іде.

Що люблю поїсти

Моя улюблена страва – це пельмені, але мені як гімнастці їх багато не можна. Зате можна багато фруктів, наприклад полуницю.

Улюблена цитата

Та, яку мені завжди каже тренер: «Важко в навчанні, легко в бою».

Плани на майбутнє

Мрію знятися в кіно, перемогти в конкурсі Міні Принцеса України, а найголовніше – отримати Майстра Спорту з художньої гімнастики. А поки я дуже багато працюю і беру участь у різних проектах, куди мене запрошують. А далі – побачите самі!