Монобрендовий магазин «Designed for Fitness»

Назва компанії
Designed for Fitness

Телефон
+380661564484

E-mail
larisa.loya@hotmail.com

Адреса
М. Одеса, вул. Генуезька, 24б, Kadorr City Mall, 2 поверх

Web-site
instagram.com/df.odessa
facebook.com/df.odessa.sport

Керівник підприємства
Маркушевська Лариса Миколаївна – офіційний представник та керівник Designed for Fitness в Одесі

Рік заснування
січень 2015

Сфера діяльності підприємства
Оптово-роздрібний продаж жіночого спортивного одягу

Продукція
Дизайнерський жіночий спортивний одяг

Регіон, який охоплюють послуги компанії
DF сьогодні — це понад 185 бізнес-партнерів в 28 країнах світу.
На даний момент функціонує понад 47 монобрендових магазинів Designed for Fitness: в Білорусі, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Росії, США, Литві, Латвії, Греції, Румунії, Узбекистані, Україні.

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Так

Додаткова важлива інформація про Компанію
Ідея відкрити в Одесі магазин одного з найпопулярніших брендів спортивного одягу в Європі належить Ларисі Маркушевській. Закохана в спорт, вона також дуже полюбила речі Designed for Fitness і стала офіційним представником компанії.
Designed for Fitness — перший бренд, який створив лінію спортивних комбінезонів, які завоювали популярність серед модниць всього світу. Компанія успішно зайняла нішу Fashion Sports Clothing, ставши лідером на європейському континенті.
Товарна матриця компанії охоплює всі популярні види спортивного одягу. У бренда є позиції для будь-якого виду активності: від йоги, пілатесу і стретчингу до силових та кардіотренувань, а також яскравий і функціональний одяг для активного дозвілля. Всі моделі базової колекції чудово комбінуються між собою і щосезону асортимент доповнюється 3-4 ексклюзивними дизайнами, в яких ми використовуємо трендові рішення. Практичність і універсальність одягу «Designed for Fitness» дозволяють прихильницям бренду носити його в повсякденному житті і під час подорожей.
Компанія розробляє яскраві дизайни і ексклюзивні принти, дотримуючись головних модних тенденцій сезону і встановлюючи тренди для всієї індустрії. В цьому й полягає принципова перевага бренду жіночого спортивного одягу, в який, в поєднанні з європейською якістю, зробив «Designed for Fitness» лідером ринку.