Марія Кононенко

З ким поведешся, того й наберешся

Місто проживання

м. Дергачі, Харківська обл.

Рід діяльності, хобі

Я займаюся вокалом, щоб стати співачкою. Саме для цього закінчую музичну школу в своєму рідному місті Дергачі з класу фортепіано; граю на синтезаторі, гітарі. Вивчаю сольфеджіо та музичну літературу. Співаю в хорі музичної школи, а також у церковному хорі храму Різдва Пресвятої Богородиці у нашому місті. З раннього віку танцюю у хореографічному колективі «Капітошки» Дергачівського будинку культури. Разом із дівчатами беру участь у вокально-хореографічних композиціях, де виконую різножанрові пісні українських та зарубіжних співаків. Вдосконалюю свої здібності у вокальній студії «Super Song» у Харкові.
Англійську я вивчаю не лише в школі, а й з репетитором, адже хочу вільно розмовляти цією мовою та мати правильну вимову. Останнє – дуже важливо під час виконання англомовних пісень.
Полюбляю кататися на велосипеді та, за можливості, на конях. А ще я люблю малювати. Малюю не лише на папері – знайомим, подругам та собі я роблю художній манікюр гель-лаком.

Чому я займаюся саме цим…

Музика – моє життя. Я займаюся творчістю з самого дитинства. Активно беру участь у різноманітних заходах, опановую різні аспекти музичного мистецтва, щоб вдосконалювати свої вокальні здібності. Намагаюсь також писати власні композиції.
Улюблений фільм або мультфільм
Мені подобаються фільми, в яких мрійливі, працьовиті люди досягають успіху в житті завдяки своїй цілеспрямованості. У фільмі «Чого хоче дівчина» розповідається саме про таку особистість.

Кумир

Кумира я не маю, але наразі з українських виконавців мені подобається творчість Джамали, гурту THE HARDKISS, а із зарубіжних – Whitney Houston та Ariana Grande, пісні яких я виконую.

Про себе

Марія в усьому намагається досягти досконалості. Цього року закінчує музичну школу з відмінними оцінками. Наступного року планує отримати золоту медаль по закінченню ліцею. Активно бере участь у громадському житті школи і рідного міста – її часто запрошують стати ведучою на різноманітних концертах. Крім цього, дівчина професійно займається вокалом та хореографією – у майбутньому планує стати співачкою.

Найсмачніша їжа для мене…

Віддаю перевагу вегетаріанській їжі, люблю морепродукти. Найбільше подобається морозиво та кавун.

Плани на майбутнє

Першою чергою після закінчення школи планую продовжити свою освіту в мистецькому напрямку. Також буду брати участь у різноманітних концертах, конкурсах… На мою думку, це допоможе мені наблизитися до мрії – стати відомою співачкою і дарувати людям радість, через пісню нести віру, надію, любов, добро та підтримку в душі людей.