Марфула Ніколь

Терпіння і труд все перетруть

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Блогер, хобі – спорт (гімнастика, плавання), балет, вокал, подорожі.

Чому я займаюся саме цим…

У 2,5 року, дивлячись популярні канали на Youtube, я мріяла теж стати блогером. Тож у 5 років мені відкрили канал «Міс Ніколь», і я навіть не могла уявити собі, що з часом у мене будуть брати автографи і фотографуватися зі мною. Популярність прийшла дуже несподівано. І ось недосяжні колись зірки-блогери стають моїми друзями. Мене почали запрошувати на всілякі заходи, фестивалі, телебачення, зйомки відео з популярними групами. Для свого каналу Youtube я знімала різний контент: моє життя, тренування з багатьох видів спорту, подорожі, розпакування, однак багато хто став асоціювати мене з популярною гімнасткою в Youtube, оскільки відео зі змагань стали дуже популярними і набрали десятки мільйонів переглядів. Бути блогером – дуже цікаво і весело. Крім спорту я знімаю розважальні відео, челленджі, де ми жартуємо, робимо слайм, де мама виконує всі мої капризи, все те, про що мріє кожна дитина. При цьому блогерство не заважає мені займатися спортом, балетом, плаванням, співом і вчитися на відмінно. Я дуже рада, що відео подобаються дітям – я люблю своїх підписників, люблю з ними знайомитися, радитися і ніколи не відмовляю у спілкуванні.

Улюблена книга та автор

Шарль Перро «Попелюшка»

Улюблений фільм або мультфільм

«Тролі»

Кумир

У мене немає кумирів.

Про себе

З раннього дитинства, Ніколь була дуже артистичним дитиною, любила позувати на камеру. Змушувала ставити перед нею телефон і вела блоги, які ми зберігали для себе, в сімейному архіві. У віці 3,5 року Ніколь почала займатися художньою гімнастикою і танцями. І це у неї дуже добре виходило, тож до 4-5 років вона зуміла досягти хороших результатів.
До школи Ніколь пішла, коли їй ще не виповнилося 6 років, але це не завадило їй стати однією з кращих учениць у класі.
Youtube-канал у Ніколь з’явився у віці 5 років, і за трохи більше двох років кількість підписників досягла 1200000. І з кожним днем ​​любов підписників і популярність зростає.

Найсмачніша їжа для мене…

Зранку люблю їсти пластівці з молоком. Обожнюю фрукти, овочі, особливо огірки. М’ясо, риба, – все потроху, дуже люблю свіжовичавлені соки. І не відмовляю собі в солоденькому.

Плани на майбутнє

В Youtube моя наступна мета – діамантова кнопка. Школу хочу закінчити із золотою медаллю. У спорті – досягти великих висот. Мрію спробувати себе в ролі співачки: п’ять пісень у мене вже є, які набрали мільйонні перегляди і схвалення моїх передплатників, мета – альбом».