Максим Акєль

Зроби діло – гуляй сміло!

Місце проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

YouTube-блогер, юний художник, музикант по класу «фортепіано», учень школи усного рахунку і ментальної арифметики «Соробан»

Чому я займаюся саме цим…

Мені дуже подобається музика, тому я навчаюся грі на фортепіано. Коли я вперше прийшов у музичну школу, то мені хотілося вчитися грати відразу на всіх інструментах: фортепіано, скрипці, гітарі, акордеоні, трубі, барабанах і навіть на флейті. Але я вирішив почати з фортепіано – і сподіваюся, що наступного року буду ходити також і на інші інструменти. Ще я люблю малювати, тож з раннього дитинства вирішив стати художником. Мені подобається робити все своїми руками. А малювання для мене – як магія, тому я з великим задоволенням ходжу в школу мистецтв № 4, де кожне заняття – це нова картина.

Мій улюблений предмет – математика: мені подобається рахувати. І, як говорить мій тато, «хто вміє добре рахувати, той вміє добре заробляти».

Але найцікавіше моє заняття – це знімати нові відео для мого YouTube-блогу, ділитися найцікавішими моментами свого життя, проводити веселі челенджі й заводити нових друзів.

Улюблена книга та автор

«Кіт у чоботях» Шарля Перро

Улюблений фільм або мультфільм

«Transformers».

Кумир

Блогер Містер Макс.

Про себе

Максим – довгоочікуваний син (на Сході для кожної сім’ї дуже важливо мати сина), тож своєю появою він привніс ще більше тепла, любові й радості в родину.

У Максима чуйне і добре серце. Він відрізняється такими якостями, як відповідальність, чесність, порядність… На нього завжди можна покластися! Він з тих людей, яким можна довірити найдорожче, найцінніше. Він – ніколи не підведе.

Як і всі діти його покоління, хлопчик дуже любить різні гаджети і захоплений віртуальним світом. «Minecraft» та «Roblox» – його стихія.
Дуже любить своїх молодших братиків, багато часу проводить з ними: грає, навчає всьому новому. Він – надійний друг. Найкращий брат. Улюблений онук. Прекрасний Син. Ось такий у нас Максим!

Найсмачніша їжа для мене…

Картопля фрі, огірочки, мандаринки.

Плани на майбутнє

Я хочу стати відомим блогером, мрію зібрати свого робота, а також навчитися створювати віртуальні світи. Тому в найближчих моїх планах – вступити до Комп’ютерної Академії «Шаг» і пройти навчання за такими напрямками, як блогерство в Youtube та Instagram, робототехніка, а також створення ігор і мобільних додатків.