Ліна Кокозей

Власниця і директор логістичної компанії VashGruz, дизайнер ТМ YuLinka, власниця концептуального магазину UA Fashion Mix

1) Найяскравіший момент у вашому житті?
Кожен день витканий з яскравих моментів, складно виділити якийсь один. Але, думаю, найяскравіший день у моєму житті ще попереду.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.
Полум’я.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?
Ціную індивідуальність, талант і відкритість.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Усе життя – це суцільний компроміс. Я відмовилася від відпочинку і від банальних буднів. Але моя робота – це моє життя, і я її люблю.

5) Ваша доленосна зустріч?
Доленосна зустріч ще попереду. Я вважаю, що не буває випадкових зустрічей, адже вони усі відбиваються і впливають на багато факторів нашого життя.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
У кожного – своє визначення успіху, як і свій рецепт і формула його досягнення. Для мене успіх – це коли твоя справа живе довше за тебе.

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
Головне – це любов, мир і гармонія в твоїй душі і в твоєму домі, в країні. Інше – другорядне.

8) Хто з великих жінок вас надихає?
Габріель Бонер Шанель – найважливіша фігура в історії моди 20-го століття. Вона внесла в жіночу моду революційні зміни: брюки-кліть, коротку стрижку і знамените «маленьке чорне плаття». Фріда Джанніні, Донателла Версаче – це воістину жінки, які завдяки великій праці і таланту домоглися успіху.

9) Ваш улюблений аромат?
У мене в користуванні більше 20 парфумів різних брендів: від насичених пряних ноток до ніжних і тонких фруктових ароматів. Я використовую їх в залежності від настрою і сезону.

10) Діяльність?
Більшу частину діяльності займає моя основна робота в логістичній компанія VashGruz, власником і директором якої я є. А більш творча частина життя – це створення колекцій для лінії одягу ТМ YuLinka. Також частинка мого серця зайнята концептуальним магазином UA Fashion Mix.

11) Освіта?
Київський національний університет технологій та дизайну. Але я постійно займаюся самоосвітою, проходжу курси і тренінги, читаю книги.

12) Знак зодіаку?
Близнюки.

13) Улюблені книги?
Дуже мало читаю художньої літератури зараз. В даний період життя роблю ухил на мотивуючу і навчальну літературу. За останній час мене вразила серія книг Іцхака Пінтосевича, а з художньої літератури – «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса.

14) Улюблені фільми?
«Достукатися до небес».

15) Сімейний стан?
Заміжня.