Кострицька Софія

«Побачивши по телевізору, як діти встановлюють рекорди, захотіла й собі такий. Сказала про це мамі і тренеру. Вони почали мене готувати»

Місто проживання

м. Подольск, Одеська область

Рід діяльності, хобі

Я вчуся у другому класі. Танцями, гімнастикою та акробатикою почала займатися в 3 роки. Ходжу на заняття два рази на тиждень. Крім танців, вчуся виконувати складні акробатичні елементи. Є багаторазовою чемпіонкою України в танцювальному шоу і естетичній гімнастиці, переможницею багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів.

Чому я займаюся саме цим

Побачивши по телевізору, як діти встановлюють рекорди, захотіла й собі такий. Сказала про це мамі і тренеру. Вони почали мене готувати. Нові акробатичні елементи розучувала легко, навіть не втомлювалася. Мама зняла на відео мій виступ і подала заявку на рекорд. Через якийсь час мене запросили в столицю.

Улюблена книга та автор

«Пригоди Вінні-Пуха», Олександр Мілн.

Улюблений фільм або мультфільм

Дуже люблю мультик «Русалочка»

Кумир

Тоня Хардінг

Про себе.

У 2,5 року Сонечка почала підтанцьовувати під музику з телевізора. Намагалася повторювати вправи дітей з виступів на шоу «Україна має талант». Батьки помітили, що вона дуже гнучка. Вирішили віддати дочку на танці, проте в місті Подольську нічого подібного не було. Тоді батьки самі відкрили хореографічну студію «Грація».
У 2015 році Софійка отримала премію Міністерства освіти і науки України «Диво-дитина».
У 2016 році на міжнародному фестивалі «Зірки Албени» в Болгарії Софія стала абсолютним переможцем, а в 2017 році, на конкурсі «Airena Olive», який проходив у Греції під патронатом ЮНЕСКО, стала володаркою Гран-Прі.

Що люблю поїсти

Макарони, піцу, полуницю, черешню.

Улюблена цитата

Немає нічого неможливого!

Плани на майбутнє

Останнім часом я захопилася цирковим мистецтвом. Мрію виступати в цирку. Батьки сказали, що підтримають будь-мій вибір.