Kishe

Музикант, телеведучий, продюсер і виконавець.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?

Музика – це моє життя! Я народився в музичній театральній родині і вже з 14 років займався музикою самостійно. Першу групу зібрав у 15 років. Зараз у нас велика компанія: з нами працює близько 14 осіб, які певним чином перетинаються з проектом. Це і відеопродакшн «Місячні кратери» (виробництво музичних кліпів), і студія звукозапису, і танцюристи, і музиканти, і PR-відділ. Довгий час я шукав себе і займався всім. Зараз же єдиний пріоритет для мене – це музичний проект KISHE.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Бажання. Мій старший брат – музикант. Я постійно обертався в музичних колах. Хоча і присвятив 7 років свого життя хореографії танців. У 2002 році я познайомився з музичним продюсером в Женеві і багато чому навчився. Повернувшись в Україну, вирішив зайнятися музикою професійно і вже в 2003 році взяв гран-прі на Всеукраїнському музичному молодіжному фестивалі «Перлини сезону».

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З себе. З освіти, бажання, уроків і занять.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Працелюбством… Ні, працевпертістю, колосальною батарейкою в голові, яку постійно треба чимось заряджати, оскільки віддавати доводиться колосальні сили. Бажанням і любов’ю до справи, якою займаєтеся! А ще – вірою в себе і толковим оточенням – командою!

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
З глобального в моєму житті – побувати в космосі. З перспектив цього року, двох років – випустити потужний красивий альбом, зняти купу кліпів і відправитися в тур по Україні в його підтримку. А ще – повернутися на телебачення з авторським проектом!

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, і доволі часто. Але важливо, щоб поруч були справжні друзі і талановиті, неледачі, позитивні люди, які підтримають і підкажуть. А ще – подорожі. Вони дуже надихають!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Так особливо – ніхто. Я не створюю для себе кумирів, так як намагаюся будувати свій шлях. У вокальних якостях, манері і образі на сцені ми, звичайно, вдаємося до якихось аналогів, але це не йдеться про «кумирство». Для мене найкращий приклад – це позитивні люди, навіть якщо вони не голлівудські зірки.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Кожен день складний, і всі рішення і кроки важливі. Немає порожніх слів і дій, важливо – усе!

Ваша доленосна подія в житті?
Мої дітки! Вони дуже мене поміняли, і я сподіваюся, що важлива і головна подія ще попереду!

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вільного часу я не маю, але поспати не проти.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність у відносинах зі мною, впевненість, позитив і бажання що-небудь робити, міняти, розвиватися і робити світ кращим. А також – чесність і почуття такту. Про гумор не говорю, оскільки поняття гумору у всіх різне, тому можна без гумору.

Який сценарій прийняття рішення вам найближче: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
По-різному. Ми живемо в прекрасному багатомільйонному світі фарб. Немає чорного і білого, є відтінки. У прийнятті рішень треба поступати відповідно до інтуїції та досвіду.

Що вас може вивести з себе?
Багато чого! Але так не хочеться про недоліки.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Дуже легко, на мій погляд, сьогодні стати відомим або впізнаваним. Вистелити, скажімо так. А ось головна складність полягає в тому, щоб це не втратити, не розгубити, не витратити. Утримати популярність, аудиторію, примножити і стати мегапопулярним та відомим широким масам. Це складна, копітка і постійна робота над собою і в команді з однодумцями.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Для себе за останні 5 років я зробив багато відкриттів. Одне з них – я навчився продюсувати і знімати музичні кліпи, і це мені шалено подобається. Ще прийшло розуміння того, як правильно працювати в команді і що таке маркетинг у шоу-бізнесі. І головне відкриття як в житті, так і творчості, – у 40 років я зрозумів, що можу набагато більше, і життя тільки починається!

Цитата: «Немає порожніх слів і дій, важливо – усе!»