Ісак Кіра

«Мрію стати олімпійською чемпіонкою, відкрити свій канал на ютуб»

Місто проживання

Живу в улюбленому місті Одеса. І до речі, Одесі назву дала Катерина, ну та, яка пам’ятник)

Рід діяльності, хобі

Ходжу на заняття з вокалу (дуже люблю співати). Займаюся професійно художньою гімнастикою, а для кращих результатів – ще ходжу з братом на акробатику. Також з 3-х років ходжу в «Тодес». І, звичайно ж, підготовка до школи – як же без неї)

Чому я займаюся саме цим

Хобі – походи в гори, дуже люблю їздити в подорожі. Гімнастика вийшла на першому місці: у нас багато змагань, зборів, тренувань. Ще дуже люблю свого тренера, яка годинами займається зі мною.
Танці – це окрема історія. Не уявляю своє життя без танців, у мене вони всюди. Вночі я сплю в шпагаті, а вдень скрізь танцюю. І звичайно, все це супроводжується піснями. Ось і вокал у нагоді, щоб мама не кричала: «Вистачить співати, тобі ведмідь на вухо наступив» ))

Улюблена книга та автор

«Муха-цокотуха» – улюблена книга, а найулюбленіший автор – мама, іноді бабуся)

Улюблений фільм або мультфільм

Один з найулюбленіших фільмів – «Гаррі Поттер» (зараз додивляюся 4-у частину), а з мультиків –«Король Лев» і «Простоквашино».

Кумир

Кумири – Кудрявцева і група «Опен Кідс».

Про себе.

Усе, що люблю я, не просто сказати. Я дуже активна і позитивна, усміхнена, ніжна і дуже добра. Хочу подружитися з вами, друзі!

Що люблю поїсти

Дуже люблю пельменчики, макарончики… А коли треба схуднути – їм пюрешку… з котлеткою!)

Улюблена цитата

Гімнасткам не боляче – гімнасткам приємно!

Плани на майбутнє

У планах – полетіти на острів, туди, де скатів можна торкнутися. Там ще великі папуги і блакитна вода. Мрію стати олімпійською чемпіонкою, відкрити свій канал на ютуб. У мене є улюблений братик, я ще мрію про сестричку, як ми разом будемо наряджатися…