Ігор Іванченко

Індустрія шоу-бізнесу і допомога в благодійних проектах.

Освіта
Економічна.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Компанія «Life Records» займається просуванням маловідомих артистів до рівня зірок, а також студією звукозапису, зйомками кліпів, допомогою в організації благодійних концертів.
Займаюся саме цим, тому що це моє покликання, і найголовніше, це є улюбленою справою, від якої отримую задоволення.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Причин було досить багато, включаючи те, що мої родичі теж пов’язані з музикою: рідний дядько був відомим піаністом в Радянському Союзі. Є і друзі, що вже стали колегами, які допомагали на початку шляху, допомагали ставати на ноги після моїх невдач.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Щоб домогтися успіху,потрібно починати з малого, як у будь-якому бізнесі: якщо ти фотограф, потрібен для цього хороший фотоапарат і навички користування ним, щоб перетворитися з невідомого фотографа до фотографа зірок тощо. А якщо ти продюсер, то для початку потрібно обміркувати свої плани, знайти партнерів, які б підтримали проекти.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Потрібно володіти першою чергою харизмою, терпінням, бути цілеспрямованим, впевненим у собі і в справі, яку починаєш.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
У майбутньому хочу домогтися успіху моєї жіночої муз-групи «COCOS» і вивести її на рівень відомої «Віа Гри». Це є моєю основною метою, а також тур за кордон.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Як у будь-якої творчої людини, дійсно буває, що покидає натхнення. Справлятися із втратою віри в себе і справу допомагають близькі родичі (сім’я) і так само дівчата з моєї групи та друзі по роботі.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Прикладів для наслідування у мене не було ніколи. А ось значимою людиною був для мене мій наставник, який щось побачив у мені. І якби не він, то не знаю, чи зміг би бути успішним продюсером і чи займався б шоу-бізнесом.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
На шляху було дуже багато складних рішень і втрат, стосовно особистого життя також, але найскладніше рішення для мене було повернутися в шоу-бізнес через 3 роки після того, як не стало наставника, і виконати обіцянку стати успішним продюсером, яким сьогодні є.

Ваша доленосна подія в житті?
Знайомство з моїм наставником в 16-річному віці.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У вільний час люблю прогулянки по Києву, ходити в кіно.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Довірчі відносини.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Найближчий – кілька разів зважити і обдумати, але буває іноді, що рішення треба приймати швидко в залежності від ситуації.

Що вас може вивести з себе?
Вивести з рівноваги мене досить складно, але бувають моменти, коли йде зрив концерту за пару днів.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найскладнішим був початок без будь-якої підтримки, коли всі від тебе відвернулися в один момент. Найлегшим було для старту кар’єри завести знайомства, завдяки яким, через 2 роки, я став членом асоціації естрадних діячів України, а ще через пару років – успішним продюсером.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
2 роки тому я перейшов від сольних артистів до музичних жіночих груп і отримав привітання від провідних артистів України, як тільки зробив проект «COCOS» – це було головне відкриття в сфері музики. І не дивлячись на труднощі, з якими я зіткнувся, проект досить успішний та, як написав музичний журналіст з євробачення: «Цей проект може зайняти місце «ВІА ГРИ» і в майбутньому взяти участь у Євробаченні». Дівчата також стали лауреатами «Відкриття року» серед молодих артистів у 2018 році, а солістка групи увійшла в претендентки на звання «Міс Україна 2018».