Готель-Ресторан «Amsterdam»

Назва
«Amsterdam» Hotel&Restaurant

Категорія
Готель. Ресторан. Бар

Що саме відрізняє готель-ресторан від інших закладів
Готель-ресторан на перетині центральних вулиць міста. Особливість – лояльна цінова політика; широкий вибір страв європейської, японської та української кухні; кращий сервіс; вікна виходять на головні вулиці міста, а це значить, що ви завжди у центрі подій; цілодобова робота закладу.

Історія закладу
“Після успіху «Central Bar» ми з партнерами вирішили розвиватися далі і відкрити готель-ресторан. Під час «брейншторму» я розповідав про враження від відвідування в Амстердамі бару-готелю, тож партнер, натхнений моєю розповіддю про Амстердам, запропонував назвати наш заклад «Amsterdam», тому що він багатонаціональний, мультифункціональний, знаходиться у центрі міста і, мені здається, що назва «Amsterdam» ідеально підходить під наш настрій і настрій гостей міста. Він вільний, він європейський і веселий – у хорошому сенсі цього слова” (Даніель Салем, співзасновник і ідейний натхненник Central Bar і Amsterdam Hotel & Restaurant)

Про інтер’єр
З огляду на те, що в місті Амстердам довелося бувати дуже багато разів, хотілося відобразити в нашому закладі усі його сторони. Він чистий, красивий, світлий, яскравий і радісний, тому інтер’єр був обраний класичний – з білим кольором стін, з великою кількістю дрібних деталей, інтер’єрних фішок, картин і, звичайно ж, не без червоного кольору – символа вулиці червоних ліхтарів.

Містознаходження
Центр міста

Про додаткові послуги
У нас в готелі є секретна кімната. Розкриваю вам маленьку таємницю: вона знаходиться за дверима холодильника Heineken

Про персонал
У готелі та ресторані працює фантастична команда професіоналів. Ви оціните високий рівень послуг готелю, а страви від наших шеф-кухарів задовольнять будь-який, навіть найвимогливіший смак.

Адреса
м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14,

Контакти, соцмережі, сайт

https://m.facebook.com/amsterdam.odessa/, https://instagram.com/amsterdam.odessa?utm_source=ig_profile_share&igshid=18z2u5j2flx8a,