Гаркушин Олександр

«Важко сперечатися з цілеспрямованою людиною, яка твердо знає, чого вона хоче»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Я школяр, вчуся в четвертому класі. У вільний час люблю займатися бойовими мистецтвами, кататися на велосипеді, плавати в басейні, ходити на прогулянки. Моє хобі – збирати конструктори «Лего», у мене їх вже дуже багато, я із задоволенням ділюся ними з друзями.

Чому я займаюся саме цим

Мій вибір – це складні конструктори і головоломки, тому що це тренує розум і пам’ять, розвиває уяву, тому я можу фантазувати. Ще я серйозно займаюся кунг-фу – це унікальний китайський стиль бойових мистецтв, який є одним з найдавніших видів спорту. У ньому поєднуються вправи як для розвитку тіла, так і для розвитку духу.

Улюблена книга та автор

Грігорій Остер написав мою улюблену казку «38 папуг» про кумедні пригоди чотирьох тварин – балакучої Мавпи, сором’язливого Слоненяти, ексцентричного Папуги і задумливого Удава.

Улюблений фільм або мультфільм

«Як привчити дракона»

Кумир

Мій кумир – моя мама, я в усьому з неї беру приклад, у будь-якій ситуації раджуся, якщо не знаю, як правильно вчинити.

Про себе.

Хлопчина успішний не тільки у шкільному навчанні, але і в заняттях спортом. Ровесники дуже люблять Сашу за те, що він добрий і чуйний, а ще – дуже веселий. Олександр малює гарні картини і дарує їх своїм друзям. А високі досягнення в спорті дозволяють йому постояти не тільки за себе, але і за інших.

Що люблю поїсти

Риба на грилі, м’ясо, овочі.

Улюблена цитата

Важко сперечатися з цілеспрямованою людиною, яка твердо знає, чого вона хоче.

Плани на майбутнє

Мрію стати президентом України.