Ельміра Дорошенко

Співзасновник салону краси «COLOR CUT»

 

1. Найяскравіший момент у вашому житті?

Безумовно, найяскравішою подією вважаю появу на світ моїх дітей. Це такі незабутні моменти, коли те, що знаходиться в душі, не можеш висловити словами, коли почуття просто переповнюють і рвуться назовні. Це сльози щастя і радості, це стан, коли захоплює подих. Я дуже ціную ці миті життя.

2. Охарактеризуйте себе одним словом

Напевно, допитлива. (Посміхається).

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?

Порядність і благородство вчинків.
Нехай навіть людина не надто ерудована і не може віртуозно викладати свої думки, але в критичній ситуації поступить по-людськи правильно, чесно і порядно, керуючись внутрішнім почуттям благородства і простою людською мудрістю.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

На даний момент я займаюся справою, від якої отримую справжнє задоволення. Адже коли ти розумієш, що твої труди не марні, коли усвідомлюєш: те, що ти робиш – доставляє людям посмішки і радість, це і є правильний вибір, правильний шлях.

5. Ваша доленосна зустріч.

Доленосних зустрічей насправді було дуже багато. Вважаю, що в певний період життя, ми зустрічаємося з певними людьми, необхідними саме в цей період – такий свого роду закон тяжіння.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Думаю, чітко потрібно для себе прояснити, що є бажання, а що є цілі. Вважаю, що мета – це перша сходинка на шляху до успіху.
Також потрібно вчитися і займатися своєю освітою все життя, постійно шукати можливості вдосконалюватися. Як казав один з моїх Великих Вчителів: «Invest in Your Brains».

7. Що для вас є головним у житті, а що другорядним?

Головне в житті – напевно, саме життя.
Вміти радіти сонцю, вітру, дощу, кожному прожитому дню, радувати своїх близьких і рідних, радіти перемогам і досягненням своїх дітей, говорити потрібні слова тим, кого любиш і цінуєш, врешті-решт, робити те, що подобається зараз, не відкладати «на потім», не витрачати свій дорогоцінний час на сварки і з’ясування відносин, відчувати себе щасливою жінкою, мамою.
Все інше – другорядне, все інше – суєта.

8. Хто з великих жінок вас надихає?

Найбільш Великою натхненницею для мене є моя мама – берегиня нашого сімейного вогнища, надзвичайно красива й елегантна завжди! Я завжди дивувалася, як вона примудряється все встигати, ставити високу життєву планку, яку не можна знизити. Я щиро захоплювалася мамою з ранніх років і продовжую захоплюватися зараз.

9. Ваш улюблений аромат?

Molecule 01 escentric molecules

10. Діяльність?

Співзасновник салону краси «Color Cut».

11. Освіта

Дві вищі: економічна, економіко-правова.
Зараз закінчую Міжнародний Інститут Менеджменту за програмою MBA.

12. Знак зодіаку

Діва.

13. Улюблені книги

М. Булгаков «Майстер і Маргарита», М. Мітчелл «Віднесені вітром», Р. Бредбері «Вино з кульбаб».

14. Улюблені фільми

«Велика маленька брехня» за однойменним романом Ліани Моріарті,
«Твін Пікс».

15. Сімейний стан

Заміжня, двоє дітей.