Дмитро Кузьмінов

Головне — це дисципліна, цілеспрямованість і менше вітру в голові!

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Великий теніс

Чому я займаюся саме цим…

Батьки розповідають, та і сам я пам’ятаю, як у 2 роки вперше взяв у руки ракетку. Це змінило моє життя. З тих пір я постійно тренуюся і вдосконалюю свою майстерність. Теніс дозволяє мені відчувати себе особливим. Кожного дня я їжджу з татом на тенісні корти спорткомплексу «Олімпієць», і хоча дорога займає купу часу — воно того варте!

Улюблена книга та автор

Мені дуже подобаються «Пригоди Аліси» Кіра Буличова.

Улюблений фільм або мультфільм

«Transformers»

Кумир

Найкращий тенісист світу Новак Джокович.

Про себе

Діма офіційно визнаний наймолодшим тенісистом України. Для фіксації рекорду юний спортсмен і його батьки приїжджали до Києва. Пристрасть до тенісу у Діми з’явилася Ще у дворічному віці, коли він випадково взяв в руки ракетку, чим приємно здивував батьків. З тих пір хлопчик тренується щодня і вже вміє впевнено відбивати удари з правого та лівого боків. Його наставник упевнений – у Діми вроджений талант. Він потрапив до Книги Рекордів України у віці 3 роки і 9 місяців – як наймолодший тенісист.
Для свого віку хлопчик проробляє роботу колосальних обсягів. Діма вже побував у Сполучених Штатах Америки на запрошення американської школи. Юного тенісиста там завжди чекають і, зрозуміло, безкоштовно надають все, що необхідно перспективному спортсмену. Він добився добрих результатів для свого віку і впевнено рухається далі.

Найсмачніша їжа для мене…

Молочний коктейль, відбивні, картопляне пюре.

Плани на майбутнє

Я хочу й надалі розвиватися у спорті, щоб у майбутньому перевершити усі тенісні рекорди й стати найкращим гравцем світу. Адже у мене є фора — я працюю вже давно, на відміну від більшості тенісистів, які починають тренуватися з 7-9 років.