Дмитро Коляденко

Хореограф, танцівник, телеведучий, співак, шоумен

Любов публіки Дмитро Коляденко завоював не лише завдяки своєму таланту. Публіка обожнює його епатажні витівки та неординарний стиль.

Навчання і танці
Батько майбутньої зірки був будівельником. Через його роботу сім’я часто переїжджала. Маленький Дмитрик з батьками встиг пожити в Монголії, Ленінграді та Бердянську. В результаті родина зупинилася в Сумах, де жила бабуся Коляденка. Вона 45 років пропрацювала в місцевому драматичному театрі і надихнула онука своїм прикладом займатися творчістю. З раннього віку він вирішив, що хоче бути зіркою.
Дивовижно, але в дитинстві майбутній хореограф був товстунчиком. Він дуже любив поїсти. Усе, що батьки клали до холодильника, зникало за одну ніч. Морозиво, смажена картопля, м’ясо були улюбленими стравами. Коляденко наминав за всю сім‘ю. «Я міг з’їсти повністю сковорідку смаженої картоплі з м’ясом. Хоча мама готувала на всю сім‘ю. Я був дуже повненьким хлопчиком», — зізнається Дмитро.
Все змінилося, коли майбутня зірка став студентом Дніпропетровського театрального училища. Там на поїдання ласощів просто часу не було: з ранку до вечора одні лише танці. Коляденко втрачав вагу і у своєму новому іміджі подобався собі значно більше.
У 1989-му він отримав диплом і його відразу ж забрали в армію на два роки. Після демобілізації Дмитро повернувся до Сум, деякий час пропрацював у місцевому драматичному театрі. Там він танцював в оперетах.
Завдяки своєму таланту юнак зміг вступити в Паризьку школу сучасної хореографії. Після повернення з французької столиці він недовго пробув у рідному місті, бо вирушив підкорювати столицю. У Києві Дмитро заснував балет під назвою «Арт-класик». Танцюристу знову пощастило: його колектив зауважив продюсер Євген Рибчинський. Той запросив Коляденко відправитися в турне танцювати на виступах співака EL Кравчука.

Кар’єра на телебаченні
У 2002-му Дмитро вперше з’явився на телевізійних екранах під час прем’єри новорічного мюзиклу «Попелюшка». Він поставив всі номери для артистів і навіть станцював сам в декількох з них. У 2003 році хореограф повторив успіх в мюзиклах «Божевільний день, або одруження Фігаро» і «Снігова королева».
В тому ж році Коляденка і його балет запросили в гучний проект «Шанс». Його ведучими були Наталія Могилевська та Андрій Кузьменко. Дмитро допомагав співакам-початківцям ставити танцювальні номери разом зі своєю першою дружиною Оленою.
У 2008-му хореограф став ведучим програми «Шоуманія» на «Новому» каналі. Пізніше він почав вести також шоу «Зроби мені смішно» та «Зроби мені смішно».
У 2010 році Коляденка запросили розважати гостей під час фестивалю східного танцю «Бастет» в Донецьку. У 2011-му він вів такий же фестиваль, але вже в Ялті. У тому ж році Дмитро увійшов до складу журі другого сезону шоу «Майданс». Також він судив всеукраїнський чемпіонат шкільних груп підтримки «DJuice Fan».
Музика
У 2011-му світ побачив дебютний музичний альбом Коляденка. Він виконував іронічні композиції і отримав премію «Найстильніший співак року». Найвідомішими піснями Дмитра стали «Махаон», «Діма Коляденко», «Танці-шманці» і «Цьом цьом цьом». Перший виступ новоявленої зірки відбувся на сцені шоу «Шанс».
Зараз Дмитро продовжує підкорювати світ шоу-бізнесу. Він регулярно з’являється на вечірках, співає на збірних концертах. Кліпи Коляденка крутять по музичних каналах. Йому подобається виступати сольно, але співак часто виступає разом зі своїм колективом.

Цитата: «З раннього віку він вирішив, що хоче бути зіркою»