Бурдунюк Міла

«З огляду на те, чого вдалося уже досягти, цілком мотивованими є плани стати відомою актрисою, фотомоделлю.
А любов до тварин та усього, що з ними пов’язане, спонукає до мрій про відкриття у майбутньому суперінноваційної клініки та притулку для тварин»

Місто проживання

Миколаїв

Рід діяльності, хобі

Учениця 2-го класу, займається повітряною гімнастикою, знімається в дитячому кіножурналі та відомих серіалах («Агенти Справедливості», «Черговий Лікар»), бере участь у різних модних показах та конкурсах краси….

Чому я займаюся саме цим

Подобається демонструвати свої таланти і показувати себе публіці.

Улюблена книга та автор

Різні наукові книги про тварин.

Улюблений фільм або мультфільм

Фільми «Мереживо Долі», «Фіксики», «Барбі»…

Кумир

Актриса Міла Сівацька, співачка Настя Каменських, гурт «Время и Стекло».

Про себе.

Міла – напрочуд весела і життєрадісна дівчинка, у котрої багато друзів! Цілеспрямована, завжди працює над собою, намагаючись удосконалювати акторську майстерність, оскільки знімається в дитячому кіножурналі «Детки и предки», а також у серіалах «Агенти справедливості», «Черговий лікар» (телеканал «Україна»). У 2018 році взяла участь у шоу «Розсміши коміка. Діти» – 3 сезон. Надзвичайно любить сцену і вдячних глядачів!
Участь у різних модних показах, конкурсах краси ознаменувалась завоюванням титулів «Віце Малеча на мільйон», «Міс глядацьких симпатій», «Міс Lime Store». У 2017 році двічі ввійшла до списку «100 Найкрасивіших дітей України» за версією модного журналу «Fashion Today».

Що люблю поїсти

Солодощі, маслини, броколі.

Улюблена цитата

«Крізь терни до зірок!»

Плани на майбутнє

З огляду на те, чого вдалося уже досягти, цілком мотивованими є плани стати відомою актрисою, фотомоделлю. А любов до тварин та усього, що з ними пов’язане, спонукає до мрій про відкриття у майбутньому суперінноваційної клініки та притулку для тварин.