Анатолій Кавун

Творець і головний виконавчий директор компанії «Шоу-центр»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Творець і головний виконавчий директор компанії «Шоу-центр» і ряду інших бізнес-проектів. А також автор і головний виконавчий директор соціальної (не комерційної) платформи «Добра справа».
Ще в студентські роки, ставши певною мірою королем вечірок, я вирішив не розлучатися з шоу-бізнесом і створив компанію з організації заходів, перетворивши її внаслідок в одну з найбільших та успішних компаній в країні! Так у мене з’явилося маленьке, але корисне хобі – створювати соціальні проекти, які в підсумку перетворилися на велику соціальну платформу, яка є сьогодні вже невід’ємною частиною мого життя, займаючи практично весь вільний час і привносячи в нього при цьому величезний тягар відповідальності!

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Бізнесменами зазвичай рухає бізнес. Мій же двигун – це емоції, одержувані в процесі роботи… Саме вони є тією силою, яка рухає мене вперед!

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Не буває формули успіху, буває праця і удача. Але удача без праці малоймовірно призведе вас до успіху, а ось на щоденну працю ви завжди зможете обіпертися в побудові свого майбутнього.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Упертість, впевненість у собі, бажання вчитися, не боятися помилятися, вміти сприймати критику і, аналізуючи її, використовувати собі на користь.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Бути щасливим батьком і чоловіком – ця мета у мене не змінювалася ніколи.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Дивлюся на свою щасливу сім’ю і розумію, що мені, як опорі сім’ї, опускати руки просто не випадає. Немає у мене також права опускати руки на роботі, тому що я людина, котра веде кілька десятків соціальних проектів, які допомагають людям.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Зараз посмієтеся – Супермен і Дед Пул. Один образ допомагає вірити в себе і людей, інший допомагає з особливим гумором долати всі складнощі.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Найскладніше рішення мені, мабуть, так і не довелося поки що приймати. А всі попередні рішення, схоже, було не так вже й складно приймати…

Ваша доленосна подія в житті?
Зустрів ту людину, з якою залишився на все життя… Свою дружину.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Віру в себе.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Якщо ви бізнесмен, то вам завжди властиві обидва варіанти одночасно, просто в залежності від ситуації змінюється методика прийняття рішення.

Цитата: «Для успіху потрібні упертість, впевненість у собі, бажання вчитися, не бояться помилятися, вміти сприймати критику і, аналізуючи її, використовувати собі на користь»