Анастасія Воєдило

Співачка, вокальний коуч, музикознавець

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим? Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Моя музична діяльність є спадковою: з дитинства я наслідувала співочий та музично-педагогічний приклад батьків. Тому ніколи не виникало сумніву, що я маю до цього хист. Було лише велике бажання розвиватись і вдосконалюватись у музичному напрямку, усвідомлюючи свій талант і потреби у творчому самовираженні. На сьогодні я є універсальною різножанровою вокалісткою-виконавицею. Також професійно викладаю естрадний вокал і маю власний дитячий зразковий вокальний колектив «Astra Voice Studio», у якому навчаються найяскравіші та найталановитіші юні артисти. Окрім цього, не забуваю і про власну музичну діяльність.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
У моєму випадку було б комфортно організувати сімейний бізнес і взаємодіяти разом з чоловіком у спільній справі. Але стверджувати, що це найкращий із варіантів, не можу.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Безперечно, необхідна неабияка цілеспрямованість у бажанні досягти успіху у вибраній діяльності. Цілеспрямованість, впевненість та любов до своєї справи долають усі перешкоди на шляху до досягнення мети. Це можу підтвердити власним досвідом. Але фортуна, яка не залежить від нас, також має велике значення.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Над своїми цілями я працюю кожного дня і поступово їх досягаю. Глобальної далекодосяжної мети перед собою не ставлю. Намагаюсь задовольнятися і радіти тому, що маю сьогодні. Стараюсь не створювати собі дискомфорту гонитвою за примарним кращим. Саме зараз я переживаю той спокійний та приємний період задоволення від того, що досягнула цілей, які перед собою ставила у минулому.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я щаслива людина. Не пам’ятаю, щоб колись таке відчувала. Здається, натхнення в мене невичерпне. Якщо його не вдається застосувати в одній галузі – одразу знаходиться інша можливість для реалізації творчого потенціалу.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У кожній сфері діяльності є дуже багато особистостей, які мене надихають і є зразками для наслідування.

Ваша доленосна подія в житті?
Однозначно доленосними можу назвати зустрічі з італійським Маестро Тото Кутуньйо і спільний виступ з ним в Одеському театрі опери та балету. Ці події дали мені величезний ривок у творчому розвитку та впевненість у власних силах.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
У людях найбільше ціную їх талант до чого-небудь і вміння його якісно реалізувати на благо суспільства.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Рішення, де працювати. У зв’язку зі своєю діяльністю отримувала багато цікавих фінансово вигідних закордонних пропозицій. Але вирішила жити та працювати в Україні, тому що захотіла робити внесок саме в нашу освіту, працювати на користь саме нашого підростаючого покоління. Крім того, дуже люблю українську природу, люблю Одесу та оточуючих мене талановитих інтелігентних людей з гідним, багатим, цікавим та зрозумілим мені українським менталітетом. Їх багато. Я заручаюсь підтримкою таких людей в Україні. Ми разом творимо плідну команду задля нашого суспільства.