Анастасія Бондарчук

Юна фотомодель, спортсменка та актриса

Дивлячись на Настині фотографії і відеоролики, неможливо відірвати очей. Дівчина гармонійно виглядає у кадрі, поводить себе природно і невимушено. Попри юний вік – зараз зірочці 13 років – Анастасія вже встигла взяти участь у зйомках для багатьох відомих брендів і навіть стала героїнею кліпу запального латино-українського гурту RUMBERO’S. Знайомтеся, обличчя рейтингу «ТОП 100. Майбутнє України. Діти» – іскрометна Анастасія Бондарчук!

Про сім’ю та друзів

Усі люди створені, щоб ні в якому разі не бути одинокими — тільки разом із близькими. Сім’я — це основа основ. Тому я дуже співчуваю тим, хто з огляду на ті чи інші події втратив сім’ю чи когось із близьких.

Мої батьки професійно займаються юриспруденцією. Ця професія, як на мене, є чимось на кшталт лікарської справи, адже «Європейська юридична група «Дипломат»» допомагає людям у скрутних, безвихідних ситуаціях. У багатьох інтелігентних сім’ях прийнято наслідувати сімейну справу, але поки що мене ваблять інші горизонти. Юриспруденція — справа нелегка, вона вимагає повної самовідданості і глибоких знань. Я ж хочу розвиватися одразу у багатьох напрямках.

Продовжуючи тему сім’ї, хотіла б відзначити стосунки із старшим братом. Ми з ним справжні друзі: в усьому допомагаємо одне одному, ділимося секретами, даємо пораду одне одному. А взагалі, сім’я у нас хоч і зайнята, але дуже дружня. Коли в батьків випадає час відпусток — ми рушаємо всією родиною на відпочинок. Це може бути навіть екстремальне сходження на вершину гори, лижі, дайвинг чи піші прогулянки у лісі. Ми — за активний відпочинок.

Я повністю згодна з висловом «друзів багато не буває». Буває багато знайомих, а справжні друзі — вони на вагу золота. Мені пощастило, адже я маю декілька кращих подруг, з якими ми дружимо з самого дитинства. Ми, як сестри, ніколи не підведемо одна одну. Ми відвідуємо разом концерти, театральні вистави, разом займаємось спортом і просто гуляємо. Наші батьки дружать так само, як і ми, тому ми великою компанією часто влаштовуємо пікніки чи подорожуємо. Разом — завжди веселіше!

Спорт, спорт, спорт

Ще задовго до того, як я стала моделлю, спорт займав окреме місце у моєму житті. Авжеж, я дуже вдячна за це батькам, адже це вони вперше віддали мене на флай у віці 4-х років. З першого заняття, я навіть це пам’ятаю, я закохалася у цей вид спорту. Мене вражала гнучкість і грація моєї першої викладачки, і я одразу захотіла вміти робити це так само. Я досягла у флаї певних висот, неодноразово брала участь у змаганнях і займала призові місця. Сьогодні флай перетворився на йогу. Адже йога допомагає мені не тільки бути стрункою, а й знаходити гармонію з усім, що мене оточує, заспокоює і надає сили на подальші перемоги.

Я залюбки катаюсь на велосипеді. Ми з подругами майже щодня проїжджаємо кілометри на своїх великах — це дуже весело і корисно для фігури.
Робота моделі потребує уваги до кожного сантиметра свого тіла. Я стежу за своїм раціоном харчування, а зайняття спортом підтримують мене у формі.

Хобі та навчання

Я відвідую Навчально-виховний комплекс «Гімназія № 2». Цю школу батьки обрали для мене не навмання – тут поглиблено вивчають іноземні мови. На додаток до тих знань, що я отримую в гімназії, відвідую також курс англійської з носіями, адже що може бути краще для вивчення англійської за жваву розмову з корінним англійцем? Окрім англійської, я вивчаю французьку і беруся за китайську. Французька, як на мене, — це мова кохання. Вона плавна, романтична і неймовірно гарно звучить. А китайська — це, авжеж, друга після англійської важлива мова у світі. Нею говорить понад мільярд людей, і це не тільки в Китаї!
Серед моїх улюблених шкільних предметів — не лише іноземні мови. Я досить непогано розбираюсь у фізиці та хімії, люблю історію та біологію.

Серед моїх хобі, окрім спортивних, варто відзначити фотографію. Я ніколи не розлучаюсь зі своїм фотоапаратом. Куди би я не йшла — я завжди беру його з собою. Адже скільки всього в світі прекрасного, що зазвичай ми просто не помічаємо!

Ще я люблю малювати. Іноді буває настрій просто пройтися до парку чи на узбережжя. Тоді я беру з собою олівець і блокнот. Це буває не дуже часто через насичений графік, але ж такі моменти мене дуже тішать. Через замальовки я передаю свій особистий настрій у ту саму мить. Деякі ведуть щоденники, записуючи в них свої думки, а в мене — щоденник замальовок.

Мої досягнення

Зараз мені 13. Як і усі тинейджери, я ходжу до школи, спілкуюся з друзями, люблю проводити час, читаючи сторінки цікавих особистостей у соцмережах. Але є в мене й інша сторона — це моя робота, моє хобі, те, що приносить мені задоволення і, звичайно, гонорари.
У свої тринадцять я вже досягла успіху в модельному бізнесі та продовжую будувати успішну кар’єру. Нещодавно мене запросили мої улюблені, іскрометні, епатажні RUMBERO’S стати головною героїнею в їхньому кліпі «Вона Така». Авжеж, я погодилась без вагань. Тільки уявіть, який це був для мене сюрприз, коли менше ніж за місяць наше відео набрало близько мільйона переглядів на YouTube!
Я дуже пишаюся тим, що мої професійні досягнення помічають і цінують. Усього за півроку, починаючи з січня 2019-го, я стала обличчям двох впливових видань – це журнал «FINANCoff» і, авжеж, цей глянцевий каталог талановитих дітей України – «ТОП 100. Майбутнє України. Діти». Я дуже вдячна організаторам і продюсеру проекту Ельвірі Гавриловій за виказану мені честь і не збираюся зменшувати оберти.

Мої перспективи

Я опановую багато напрямків, адже підходжу до питання майбутньої професії зі всією серйозністю. Так, для успішної кар’єри не менш важливим є вивчення іноземної мови, адже це відкриває ціле вікно можливостей роботи в європейських країнах, США і на Сході. У своєму інтерв’ю для бізнес-глянцю «Financoff» я вже ділилась своєю мрією попрацювати у Китаї. За ці півроку знаходжусь як ніколи близько до реалізації цієї цілі.
Я вже бувала практично на всіх континентах. Кожна подорож приносить мені нові враження і цінні знання – адже у кожній країні є свої традиції, які треба поважати. Ці навички стануть у пригоді в роботі дипломатичної служби. Це першочерговий напрямок, який цікавить мене як вибір майбутньої професії.

Крім того, мені не байдуже на долю людства та кожної людини окремо. Саме тому, однією з моїх дитячих мрій було опановування професії лікаря. У моєму розумінні лікарі – це люди, які готові жертвувати своїм особистим часом та допомагати оточенню у будь-якій ситуації. У цій професії мене зацікавила стоматологічна галузь — якщо я оберу цей напрямок, то маю на меті відкрити власну клініку.

Скоро переді мною гостро стане питання вибору вищого навчального закладу. Я ще остаточно не вирішила для себе, куди я піду здобувати знання, але одне я знаю напевне — це буде не єдиний ВИШ, а як мінімум два.