Аліна Пономаренко

Девіз по життю – «Досконалість не має меж».

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Люблю малювати, вивчаю кілька мов, займаюся модельним бізнесом і художньою гімнастикою з дитинства, обожнюю подорожі.

Чому я займаюся саме цим…

Мені це подобається, я отримую від цього задоволення, творче натхнення і мотивацію ставати кращою.

Улюблена книга і автор

«Шантарам» Грегорі Девіда Робертса.

Улюблений фільм або мультфільм

Улюблений фільм – «Життя Пі».

Кумир

Мій кумир – це моя мама.

Про себе

Аліна Пономаренко – студентка 1 курсу Юридичного коледжу НУ «ОЮА». Змалечку Аліна виявляє хист до вивчення іноземних мов. Дівчина любить читати художню літературу в оригіналі, адже вважає, що будь-який переклад викривляє послання автора до читачів. А
зараз Аліна пише свою власну книгу.
Незважаючи на щільний графік навчання, Аліна не уявляє своє життя без спорту, а саме – художньої гімнастики. Дівчина вже давно і професійно займається моделінгом, бере участь у численних показах і заходах, займаючи призові місця. Із недавніх досягнень варто відзначити перемогу на конкурсі «New Faces».
Улюблений колір — червоний, адже він яскравий, мотивує до руху та активного життя.

Найсмачніша їжа для мене…

Салат «Цезар»

Плани на майбутнє

У майбутньому хочу стати дипломатом і працювати у сфері благодійності. Зараз я вже володію англійською і чеською, а нещодавно приступила до вивчення французької та іспанської. Також серед моїх планів — стати відомою акторкою і підкорити славетний Голлівуд. Хочу побувати в усіх куточках нашого величезного світу – я вже об’їздила усю центральну Європу, літала до величних пірамід Гізи, була на яскравій Кубі та в екзотичному, пряному В’єтнамі, неодноразово відвідувала Чехію, Словаччину та Туреччину. Але у світі залишається ще стільки всього цікавого! Я просто не можу це пропустити!