Аліна Мандажі

Аліна — дуже розумна, пустотлива і талановита дівчина. Вона не може спокійно сидіти на секунду, якщо це не серйозне завдання, наприклад, англійська мова або живопис.

Вона має дуже творчий підхід до будь-якого завдання і заняття. Вона любить читати свої улюблені казки довго (так, Аліна, на її 5, може вже читати досить швидко), а потім вигадувати свої захоплюючі історії і діяти сцен з її улюблених ляльок.

Дівчина їде в школу «Зоряного часу», і їй це дуже подобається. Аліна мріє стати відомим майстром у майбутньому, тому вона щаслива відвідувати вокальні, хореографічні, акторські та інші клуби.

Молода актриса з радістю виступає на сцені, і це дає їй найбільше задоволення. Аліна вивчає англійську мову, добре розуміючи, що ця майстерність буде корисна їй у майбутньому.

Дівчина виростає в люблячій сім’ї і цінує своїх близьких. Батьки та її старший брат підтримують всі початки молодого таланту і допомагають дівчині розкрити її таланти всіляко.

Ми запитали у молодої леді кілька запитань. Знайомтеся з Аліною Мандажі, 5 років.

Вам подобається ходити в дитячий садок? До яких клубів та секцій Ви дотримуєтеся?

Я йду до дитячого садка «Scrabble». Існує велика кількість різних груп інтересів. Я вибрав для себе основні напрямки, які мені найбільше подобаються: хореографія, теніс, англійська мова і живопис. Крім того, я люблю плавати на «Зоряному часі» і відвідувати клуб «готуючись до школи».

Ви маєте так багато різних інтересів! Розкажіть нам, що вам найбільше подобається і чому?

Найбільше мені подобається співати і танцювати, тому ми підписалися на «Зоряний час». Мій старший брат Артем також відвідує цю школу. Він дуже розумний і талановитий, тому я також вирішив відвідувати заняття в «Зоряному часі».

Мені також подобається плавати в басейні. Я насолоджуюся англійською мовою, тому що це мова, яка розмовляє по всьому світу. Наші уроки проводяться в грайливій формі, тому завжди весело і ніколи не буває там.

Я з нетерпінням чекаю кожного класу живопису. Ми не просто малюємо там, але й скульптуємо, складаємо орігамі і робимо різні ручні вироби мистецтва і ремесел.

Який фільм або мультфільм є вашим улюбленим?

Мені дуже подобаються принцеси з мультфільмів Діснея. Найбільше мені подобається маленька русалка Аріель і Рапунцель. Вони такі красиві!

У вас є герой, на кого ви подивитеся?

Мені дуже подобається дивитися відео в YouTube, особливо мені подобається «Вікі-шоу». Я хотів би подружитися з блогером Вікою, запросити її на свій день народження і, можливо, зробити власний виклик з нею.

У вас є улюблена книга?

Так. Це «Червона Шапочка».

Що б ви хотіли отримати на свій день народження?

Мені б дуже хотілося поїхати з родиною, туди, де ростуть пальми і де там синя чиста вода, а саме Дубай. Також хотілося б познайомитися з Вікою з «Вікі-шоу». Я думаю, ми могли б бути з нею великими друзями.

Говорячи про іграшки, я хотів би отримати велику ляльку Рапунцель з довгим волоссям, яке можна пофарбувати, вимити і оформити за допомогою випрямляча.

З ким і чим ви найбільше любите грати?

Я люблю своїх друзів з дитячого садка, а також моїх двоюрідних братів. Ми ніколи не набридаємо разом. Ми бігаємо, малюємо, танцюємо разом. Але найбільше мені подобається грати з ними «класікі» — це коли ви малюєте маленькі квадратики з крейдою на підлозі, записуєте на них цифри, а потім стрибаєте на них до кінця.

У мене багато ляльок. Я піклуюся про них, розчісую їх волосся, роблю зачіски, купаюся, годуюся і розсипаю їх. Кожен раз, коли я граю з ляльками, це нова пригода для мене. Мої найкращі друзі та я займаюся цікавими пригодами, вигадуємо наші казки та рятуємо світ від злих мачух і драконів. Мама каже, що коли я граю з моїми ляльками, реальні фільми можна зняти зі мною.

Крім того, у мене є старший брат Артем. Він вже досить дорослий. Йому 14. Я дуже люблю його. Він часто грає зі мною, і наприкінці літа ми з Артемом поїдемо в табір «Зоряний час». Це буде мій перший раз, коли я буду відпочивати в таборі без матері. Я вже знаю, як робити все самостійно: щоранку я роблю ліжко, можу упакувати речі, вимити руки і обличчя перед сном, чистити зуби. Тому я вважаю, що я готовий до табору.

Яка ваша улюблена страва?

Я люблю мамині млинці з малиновим або полуничним варенням. Мені подобається пюре з котлетами. Я також люблю картоплю фрі, хоча я знаю, що така їжа не дуже здорова, але це не моя щоденна їжа.

Який ваш улюблений сезон? Яка погода вам подобається для прогулянок і чому?

Звичайно, я люблю літо. Влітку ви можете розважитися на гірці або на гойдалці. Ви можете відправитися в аквапарк, морське узбережжя, поплавати в басейні або відправитися в похід. Мені подобається, коли за межами тепла, а дерева і трава зелені.

У вас є домашня тварина? Як це піклуватися?

Так, у мене є моя улюблена собака, Сніжок. Я годую його часто, виходимо на прогулянку у двір, де я навчаю його різним трюкам. Сніжок — дуже розумна собака, він може довго стояти і ходити на задніх лапах, особливо коли я тримаю в руці свою улюблену делікатес. Ми з ним справжні друзі. Сніжок дійсно не вистачає мені, коли я в дитячому садку і завжди вітає мене гучним гавканням, радісно виляючи хвостом.

Що ви хочете стати, коли виростеш і чому?

Я хочу стати відомим художником, співаком. Я люблю співати і танцювати. Художники завжди виглядають чудово, у них багато шанувальників, найкрасивіших одягу та зачісок, а також приносять радість людям.

Я відвідую «Зоряний час» лише 4 місяці. Але перед тим, як піти в школу, у мене були 3 роки зйомки в проекті «Калякі-Маляки». Я виступав кілька разів на реальній сцені. Мені дуже сподобалося. Звичайно, я переживаю трохи перед тим, як вийти, але виступаючи перед глядачами, я відчуваю себе щасливим, як справжня зірка. Деякі діти бояться, вони дуже хвилюються перед шоу. Але я завжди намагаюся підтримувати своїх друзів, щоб вони не боялися.

Мама каже, що всі професії хороші, а найголовніше — бути розумною, доброю і гідною людиною, а також слухати своє серце.