«Академія Жіночої Мудрості»

Засновниця міжнародного освітнього онлайн-проекту «Академія Жіночої Мудрості», який об’єднав понад 30 000 російськомовних жінок з 78 країн світу і понад 1000 міст.

Авторка та ведуча тренінгів для жінок, сертифікований коуч, кохана дружина і мама. Автор тренінгів бестселерів «Створення 6-значного духовного бізнесу за 90 днів» і «Як знайти свого чоловіка за 30 днів», постійний експерт жіночих фестивалів, ТБ, радіо, журналів.
Засновниця загальнонаціонального конкурсу краси для заміжніх жінок «Мiсiс Украiна Вiдкритий Свiт», національний директор і член журі 9 міжнародних конкурсів краси для заміжніх жінок в Європі та світі. Єдиний в СНД консультант з організації національних і міжнародних конкурсів краси і найпопулярніший тренер з підготовки конкурсанток.
Благодійна організація «Благодійний Фонд Ірини Зайцевої» займається організацією програм реабілітації посттравматичного синдрому дітей із зони ООС, допомагає дитячим будинкам та інтернатам та організовує дитячі свята.
Ірина є володаркою титулів «Місіс Україна Всесвіт-2015» і «Mrs Universe 2015 II». Вона також є національним директором та членом журі найпрестижніших міжнародних конкурсів, організатором національного відбору в Україні і в країнах СНД, тому знайома не тільки з зовнішньою стороною королівського життя, але і з тим, як вона виглядає зсередини і допомагає своїм ученицям максимально розкрити себе на шляху до своєї «корони».
Будучи тренером з багаторічним стажем, Ірина професійно допомагає досягати швидких і ефектних результатів і в сфері бізнесу, і в особистому житті, і на конкурсах краси. Девіз тренінгів Ірини: «Легко і радісно до ефектного результату».
В особистому і сімейному коучингу, Ірина вимірює результати роботи не тільки вдячністю клієнток, але і запрошеннями на весілля, вдячністю чоловіків і свекрух.
У сфері бізнес-коучингу Ірина допомагає жінкам соло-підприємцям залучати ідеальних заможних клієнтів, автоматизувати та збільшувати дохід в рекордно короткий час.