Ткачук Олександр

Прийшов, побачив, переміг!

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Футбол. Наймолодший знавець максимальної кількості емблем футбольних клубів.

Чому я займаюся саме цим…

З раннього віку Саша зацікавився історією футбольних клубів та почав детальніше розбирати їх минуле. Саму цікавість до цього у дитини викликали розповіді батька про славетні часи одеського «Чорноморця». Проте хлопчику цього виявилося мало, і він не зупинився лише на одній команді. Завдяки цьому він зміг розвинути здібності до запам’ятовування, а вже скоро зможе стати справжнім футбольним експертом з цієї теми.

Улюблена книга та автор

Жан Лезе «1000 футбольних клубів. Чемпіони гри»

Улюблений фільм або мультфільм

Звичайно, мультфільм «Галактік футбол».

Кумир

Мама і тато.

Про себе

Олександр з раннього дитинства демонструє зацікавленість до всього нового в навколишньому світі. На перший погляд він звичайний хлопчик, проте в пошуках нових знань йому можуть позаздрити навіть деякі дорослі. Особливо, коли мова заходить про емблеми футбольних клубів — тут з Сашком дійсно зможуть позмагатись тільки вболівальники з багаторічним стажем. Олександр є найменшим енциклопедистом України, а свій рекорд зміг встановити вже у віці 3 років — він є наймолодшим знавцем максимальної кількості емблем футбольних клубів.

Найсмачніша їжа для мене…

Морозиво та шоколад.

Плани на майбутнє

Враховуючи Сашкові здібності, у майбутньому хлопець планує стати лікарем — саме людям такої професії потрібно знати все і навіть більше.