Косметологічний салон «DR.SAM-Beauty»

Назва компанії

DR.SAM-Beauty

Телефон

+38 (097) 101-32-32

Е-mail:
doctor.sam.sayadi@gmail.com

Web — site

http://www.drsambeauty.com

Адреса

м. Одеса вул. Троїцька, 12

Керівник підприємства чи представник

Доктор Сем Саяді – лікар-хірург, засновник косметологічного VIP салону Dr.Sam Beauty

Контактна особа
Сэм Саяді

Рік заснування

2015

 

Загальна інформація про компанію

«DR.SAM-Beauty» — це косметичний VIP-салон, який знаходиться в Одесі. Ми працюємо з єдиною метою — аби ви виходили з наших дверей у повному захваті від отриманих послуг та результату.
Що відрізняє нас від інших? Доктор Сем Саяді використовує унікальні авторські методики. Кожна косметична процедура, яку ми робимо для вашого здоров’я, молодості та краси – якісна та абсолютно безпечна.
Що ми обіцяємо? Природній результат, індивідуальний підхід, висококласний сервіс, використання найновіших методик естетичної медицини, б’юті-консультації провідних спеціалістів з багаторічним досвідом роботи.

Додаткова важлива інформація про Компанію

Доктор Сем Саяді – лікар-хірург, фахівець в області естетичної медецини. Він засновник косметологічного VIP салону «Dr.Sam Beauty», а також є автором своїх унікальних методик, які на сьогоднішній день абсолютно відрізняються від інших. Його інноваційна техніка направлена на лікування і вдосконалення зовнішності пацієнтів. Завдання доктора Сема – підкреслити красу і подарувати впевненість у собі, а також передати знання своїм колегам, щоб змінити світ косметології в бік природності.