Ательє «Костюмер»

Назва компанії
Ательє Костюмер

Телефон
380993749050

E — mail

costumchik@gmail.com

Адреса
Одеса, вул. Разумовская, 13

Web — site
https://costumchik.jimdo.com

Керівник підприємства
Мартинцова Наталія Олександрівна, художник по костюмах

Рік створення
2008

Форма власності
ФОП

Кількість співробітників
2

Сфера діяльності підприємства
Ательє, пошив одягу

Продукція
Жіночий, чоловічий, дитячий одяг

Регіон, яким охоплені послуги компанії
Одеса, Одеська область

Моя любов до костюмів народилася ще в дитинстві завдяки улюбленим кінофільмам . «Дартаньян і три мушкетери», «Граф Монте Крісто», «Анжеліка маркіза ангелів», «Діти капітана Гранту» .усі улюблені фільми і казки були видимі багаторазово, кожен елемент костюма, прикрас, зачіски персонажів я знала досконально і мріяла, що вирощуванню і стану створювати костюми для кіно. Але, як це часто буває в житті, у батьків свої плани на майбутнє своїх дітей.
І після закінчення школи я поступила на біологічний факультет, а не на факультет дизайну одягу. Біологом я звичайно не стала, але отримані в інституті знання об’єднавшись з моєю творчою натурою і багатою фантазією дозволили мені десятки років займатися ландшафтним-, фітодизайном, флорістикою. Накопичений за усі ці роки досвід, знання техних і дизайнерських прийомів, уміння використати різні матеріали зараз дуже допомагають в створенні костюмів.
А поштовхом, що розбудив мою дитячу любов до костюмів стали оформлення карнавальних вечірок напередодні Нового Року 2008! На заході було стільки красивих і яскравих костюмів. І я спалахнула ідеєю самою спробувати пошити щось.
Проглянувши в інтернеті фотографії костюмів, кадри з фільмів, викрійки — дістала все, що у мене було з тканин, швацької фурнітури і приступила.Не вдаватимуся до подробиць самого процесу, але по підсумку у мене вийшов досить дивний «шедевр швацької майстерності» з гордою назвою — костюм Червоної шапочки), цю пам’ятку я і зараз зберігаю як пам’ять про те, з чого все почалося!!! Тоді у мене і виникла ідея створення ательє по пошиттю не звичайний одягу, а сценічний костюм.
Тоді і прийшло розуміння, що саме цим я хочу займатися в житті.
Ця перша, незграбна спроба пошити щось відразу дала зрозуміти, що одного бажання створювати костюми мало — потрібні ще і знання. Припало дуже багато чому вчитися, починаючи від створення ескіза до побудови викрійок, розкроу і технологій складання виробів, історії костюма … Попутно виникли і організаційні питання як назвати ательє, як створити сайт, як і де давати рекламу?
Поступово усі ці труднощі були здолані, питання вирішені і виникло моє дітище — ательє «Костюмер», творча майстерня по створенню театральних, сценічних, карнавальних костюмів, одяг для фото- і відеозйомок.
Ось вже пройшло 10 років як я займаюся улюбленою справою і кожен новий костюм, кожен нові створений образ наповнює мене радістю, яскравими емоціями моїх клієнтів і розумінням того, що 10 років тому я прийняла найправильніше рішення у своє життя!