Гордість та краса України. Жінки

Король Тетяна

Художник, власник і викладач судії живопису

У мене немає кумирів, але є безліч прикладів успішних жінок, які себе зробили самі

1. Найяскравіший момент у Вашому житті?

Найяскравіший момент у моєму житті – це народження моєї дочки…

2.Охарактерізуйте себе одним словом.

Мої учні називають мене «людина-оркестр». (Посміхається)

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?

У людях найбільше ціную людяність. А в усьому, що ми робимо, має бути душа. Світ врятує душа, а не краса – затерте поняття, розмите і дуже відносне. Канони краси змінювалися від епохи до епохи, а душа – це непорушна константа і те єдине, що наповнює наше існування сенсом.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Я не збиралася бути художником, тому мені не довелося робити вибір або чимось жертвувати. Це сталося само собою. Не я вибирала, Боженька вибрав мене! Всього лише 7 років тому. Це довга історія… Я художник, художниця не за професією, а за покликом душі. Пишу те, що хочу і як хочу.

5. Ваша доленосна зустріч?

Доленосна зустріч у моєму житті сталася майже 25 років тому, мені тоді було 20 років. Я жила в селі Херсонської області, збиралася заміж… Але було якось не по собі. Я відчувала, що моє місце не тут, я не для цього прийшла в цей світ і це я знала з самого дитинства, мені завжди було мало, тісно… Я познайомилася з гостями з Києва і в один день було прийнято блискавичне рішення виїхати з ними. Через два дні я була в Києві.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Впевнена, що для того щоб домогтися успіху, потрібно вчитися, розвиватися, притому завжди і повсюдно. Не боятися змінювати сфери діяльності у будь-якому віці.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Немає нічого важливішого для мене, ніж здоров’я і благополуччя моїх рідних і близьких, а все інше –відносно. Я пережила смерть своєї дитини, і ніщо вже не може мене здивувати або поранити сильніше.

8. Хто з великих жінок вас надихає?

У мене немає кумирів, але є безліч прикладів успішних жінок, які себе зробили самі. Я живу за принципом «не сотвори собі кумира».

9. Ваш улюблений аромат?

Улюбленого аромату у мене немає, але є улюблені запахи. Наприклад, запах моєї дочки, запахи квітів і свіжоспечених булочок, запах коханого чоловіка…

10.Діяльність?

Художник, власник і викладач судії живопису.

11. Освіта?

Вища економічна і вища юридична.

12. Знак зодіаку?

Козеріг.

13. Улюблені книги?

Історичні романи, іноді детективи, професійна література.

14. Улюблені фільми?

Люблю дивитися фільми зі щасливим кінцем, а також документальні.

15. Сімейний стан?

Незаміжня.