Гордість та краса України. Жінки

Світлана Єрмакова

Автор та керівник проекту «Школа духовного розвитку Світлани Єрмакової»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Школа духовного розвитку Світлани Єрмакової» – це унікальний формат моєї справи, що відкриває безмежні можливості для самореалізації в одній з найбільш затребуваних ніш сучасного бізнесу. Я вважаю, що система освіти повинна стати екологічно зорієнтованою, – свого роду інструментом реальної підготовки сучасної людини до життя та засвоєння передових технологій. Концепція Школи органічно включає у себе методологію ноосферної освіти. Це система науково-теоретичних, гносеологічних, методологічних і практичних поглядів на природу освіти та можливості її ефективного досягнення в суспільстві на етапі ноосферного переходу. Усі пропоновані програми тренінгів та психологічних заходів мають на меті формування в людини цілісної ноосферної свідомості, яка складається із триєдиності: цілісного біоадекватного мислення, етичного біоадекватного методу поведінки та екологічного світогляду. Освітній провайдинг усіх включених в роботу Школи заходів у повному своєму розгортанні передбачає сукупність взаємопов’язаних видів психологічних практик, що забезпечують появу на ринку освітніх послуг інноваційного конкурентоспроможного продукту у системі «освіта — життя».
Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я вважаю, що життя звучить саме тією мелодією, якою ми її наповнюємо самі. А як відомо, найкраща дорога – це дорога до самого себе. Так склалося, що з дитинства я відчувала, що мій головний напрям життя – це моє усвідомлене материнство. Зростаючи, я розуміла, що неможливо змінювати життя, переписувати його історію, якщо діяти виходячи з «нерозібраного багажу цінностей». Наш духовний пазл цінностей – це місія кожного з нас у цьому житті, і він стане «картинкою» лише тоді, коли ми будемо використовувати ті ж елементи (ціннісні орієнтації), скільки б ми не перемішували його на старті.
Очищення свідомості – це те, з чого почався колись один з моїх днів у далекому дитинстві, це той стан, у якому я живу завжди, це моя життєва книга духовного розвитку, з якою я знайомлю усіх учасників Школи духовного розвитку Світлани Єрмакової.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Найбільшим виграшом свого життя я вважаю свою родину. Родина – це фундамент, без якого неможливо «побудувати» ні себе, ні кар’єру. Передусім потрібно сформувати сімейні цінності, створити сім’ю, і саме тоді з’являються сили на все, до чого прагне людина.
Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Для успіху в умовах сьогодення найважливішими є якості людини, яка уміє залишатися собою, – не копіює чужі принципи і цілі, а прагне до постійного саморозвитку.
Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Єдиною і головною метою майбутнього для мене все ж є мої «духовні зерна» – мої Діти. Вони мої Учителі, мої мрії і плани, а також візитка мого бізнес-проекту. Їхній індивідуальний і професійний розвиток – моє майбутнє.
Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я давно живу з відчуттям наповненості сьогоднішнім днем, що дає мені сили на день завтрашній – наповнений натхненням і віри у себе.
Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Це мої батьки, мій рід.
Ваша доленосна подія в житті?
Гарне запитання… Мені дуже щастило з людьми, яких я зустрічала на своєму життєвому шляху. Проте доленосною все ж вважаю зустріч з Блаже́ннішим і Всесвятейшим Киром Феофілом, Патріархом Святого града Єрусалима і всієї Палестини. Саме після зустрічі з ним у моєму житті відбулося все, про що я мріяла, і навіть до цього часу я відчуваю його благословення та пригадую кожне слово нашої розмови.
Що ви цінуєте в людях найбільше?
Служіння іншим та вдячність – ці якості для мене в людях найцінніші.
Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Будь-які події, що відбуваються у нашому житті, нас загартовують для кращого майбутнього. Але інколи бувають ситуації у кожного, коли потрібно змінити ставлення і прийняти, можливо, найскладніше рішення. У моєму житті це ситуації, коли потрібно навчитися бачити Серцем. Допомогти іншим – не завжди в наших силах, але завжди варто спробувати…
Цитата: «Я давно живу з відчуттям наповненості сьогоднішнім днем, що дає мені сили на день завтрашній – наповнений натхненням і віри у себе»