Майбутнє України. Діти

Сімкова Анастасія

«Як би ти не дивилася, ти повинна дивитися в правильному напрямку», – слова Чеширського кота з «Аліси в країні чудес»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Танці (хореографічний ансамбль «Чисті роси»), малювання (творча студія «Аура» Галини Ільченко), англійська (Британська Рада в Україні), настільні ігри, плавання, ліплення, декор, моделінг (агенство Viva Models).

Чому я займаюся саме цим

Під час сімейного відпочинку в Моршині (Прикарпаття) на одному з концертів мене дуже вразив виступ, де виконували танець танго. Відтоді танець і я – нерозлучні. Я люблю малювати, своїми фантазіями я хочу поділитися з іншими людьми. Щоб спілкуватися з моїми новими друзями з інших країн, вивчаю англійську. В настільні ігри ми граємо, зібравшись усією сім’єю, навіть з бабусею і дідусем. А ще мені подобається бути моделлю – тому що це завжди весело!

Улюблена книга та автор

«Аліса в країні чудес», автор – Льюїс Керрол.

Улюблений фільм або мультфільм

«Красуня і чудовисько», «Кролик Петрик» (улюблений фільм).

Кумир

Мій кумир – це моя мама

Про себе

Анастасія дуже любить малювати. Восени одну з її картин перший раз вивісили на виставці в Центрі дитячої та юнацької творчості. Це було для неї справжньою перемогою. Так само сильно їй подобається танцювати – займається танцями з 3,5 років. Цього року дівчинка закінчила курси моделей з Viva Models, а навесні – знялася в рекламі дитячого відпочинку в Єгипті. Також їй подобається займатися декором, вона завжди допомагає прикрашати батькам і друзям усі свята. Піклується про домашніх улюбленців – єдинорога та пухнастого картузького кота (Буч повністю білий, з рожевим носиком). І найважливіше – любить допомагати бабусі на дачі.

Що люблю поїсти

Карбонара, піца, вареники з вишнями і з печінкою, пельмені.

Улюблена цитата

«Як би ти не дивилася, ти повинна дивитися в правильному напрямку», – слова Чеширського кота з «Аліси в країні чудес».

Плани на майбутнє

Цього року я йду до школи, а потім планую стати директором ресторану, щоб всі могли смачно їсти)))