Гордість та краса України. Жінки

Бороздіна Наталія

Адвокат

Мене надихають жінки-правителі — Маргарет Тетчер, Індіра Ганді, які змогли тривалий час очолювати свій народ, розвивати економіку країни.

1) Найяскравіший момент у Вашому житті?

Я б сказала, що моє життя – низка яскравих подій. У мене вийшло оточити себе правильними яскравими людьми, займатися улюбленою роботою, вільно виражати себе. Через це у мене в житті багато подій, які можна назвати яскравими, тому найяскравішим я б назвала своє народження.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.

Щаслива.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?

Надійність.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

При виборі професії я керувалася дитячою мрією. Завжди бачила себе людиною, що допомагає іншим у важких ситуаціях. В шкільні роки ця мрія визріла у двох варіантах: бути юристом або психологом. Зробити вибір допоміг випадок – я зайняла призове місце в міській олімпіаді з права у 9 класі, стала глибше цікавитися цим напрямком. Надалі я вивчала психологію на факультативах, тренінгах, тому що неможливо бути юристом і не бути психологом. Робота пов’язана з конфліктами, важкими для клієнта ситуаціями. І тут важливо не тільки допомогти людині легше сприймати те, що відбувається, а й зберегти себе і своє емоційне здоров’я.

5) Ваша доленосна зустріч?

У 20 років, цікавлячись східною філософією і психологією, я зустріла наставника – людину, яка створює унікальні методи для внутрішньої роботи з собою. Зустріч з ним дала розуміння себе, напрямок власного розвитку, розкриття внутрішніх ресурсів.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Перше – це бачення того, яким цей успіх повинен бути: яка сфера, які критерії успішності, які виклики. При цьому потрібно усвідомлювати свої вихідні дані: таланти, можливості, в якій точці знаходишся.
Друге – правильне оточення. Яким би досконалим не був план, оточення має величезний вплив на нас.

Третє – правильно вибрати наставника – людину, яка може підказати, навчити, дати пораду в потрібний час.

7) Що для вас є головним у житті, а що — другорядним?

Сім’я – головні люди і цінність у житті.
Непорушення принципів совісті – головне у вчинках.
Внутрішня гармонія – головний стан.
Все зовнішнє завжди є результатом внутрішніх дій.

8) Хто з великих жінок вас надихає?

Мене надихають жінки-правителі – Маргарет Тетчер, Індіра Ганді, які змогли тривалий час очолювати свій народ, розвивати економіку країни.

9) Ваш улюблений аромат?

Guerlain: La Petite Robe, Mon

10) Діяльність?

Адвокат, керівник юридичного департаменту у великій будівельній компанії.

11) Освіта?

Київський національний лінгвістичний університет (диплом юриста зі знанням англійської та іспанської мов) і Київський національний університет внутрішніх справ (магістратура).

12) Знак зодіаку?

Риби.

13) Улюблені книги?

З останнього вразили Деніел Кіз «Квіти для Елджернона» і «Множинні уми Біллі Мілліган», Джон Фаулз «Волхв», Джебран Х. Джебран «Пророк».

14) Улюблені фільми?

«Адам одружується на Єві» Віктора Титова, практично всі фільми Гая Річі, багато Педро Альмодовара.

15) Сімейний стан?

Незаміжня.