Гордість та краса України. Жінки

Бондарчук Наталія

Юрист

Для досягнення успіху потрібна ідея, яка знаходиться поза зоною комфорту, а також зусилля і наполегливість на її втілення, і тоді, безумовно, на вас чекатиме удача

Про кар’єру

Життєвої мети стати юристом у мене спочатку не було. Вибір своєї професії я зробила за прикладом чоловіка. Так, у 1994 році ми разом створили ТОВ «Європейська Юридична Група «Дипломат»», згодом я її очолила – стала генеральним директором. На сьогоднішній день наша компанія є однією з найкращих в Одеському регіоні, та, мабуть, і в країні.

Про бізнес

Сказати, що правова сфера існує сама по собі – це відійти від істини. Правові відносини завжди знаходяться в тісній взаємодії з політичною ситуацією і господарською діяльністю в державі. До колишніх темпів зростання ринок юридичних послуг повернеться лише тоді, коли стабілізується політична ситуація і наступить довгоочікуваній спокій в нашій країні. А поки ринок скорочується під тиском кризи, компанії доводиться відстоювати своє місце на ринку, тож запорукою виживання стає одне – професіоналізм! Тому «Європейська Юридична Група «Дипломат»» почувається добре навіть у такий нестабільний час, як зараз.

Про суспільну діяльність

Гостре відчуття справедливості було у мене завжди, але тільки на громадській роботі я відчула, що до неї можна лише наблизитися. Справедливості неможливо досягти повною мірою, вона існує як недосяжний, але дуже важливий орієнтир, який вказує нам шлях суспільного розвитку. Зі шкільних часів я усвідомила, що у демократії немає іншої мети, ніж справедливість. Тому наша громадська організація називається «Дослідницький Інститут Розвитку Демократії», де я обіймаю посаду віце-президента. Ми ставимо за мету подолання так званої дисфункції демократії, яка стає на перешкоді реалізації справедливості у суспільстві.
Разом зі мною в Інституті працюють науковці та практики, фахівці суспільнознавства і сучасних політичних технологій. Серцем дружного колективу нашого Інституту є його директор, керівник медіахолдингу «СЛОВО», відомий політичний експерт Ігор Назаренко.
У нашій діяльності ми поєднуємо три складові: Дослідницький Інститут Розвитку Демократії, PR-агентство і GR-консалтинг. Ми пропонуємо нашим партнерам рішення, засновані на досвіді реалізації комплексних кампаній, напрацьовані за роки роботи на ринку PR- і GR-контакти. Унікальні авторські розробки та наукова база дозволяють нам досягти потрібного результату.

Про цілі

Якщо коротко визначити проблему, то вона полягає в комунікації влади і народу, влади і бізнесу, коли всі розмовляють різними мовами, не сприймаючи одне одного. Іноді влада так чинить свідомо, щоб уникнути відповідальності. Наше завдання – не допустити цього і наблизитись до справедливості в суспільстві. Ми всі бачимо, що дисфункція демократії в нашій країні досягла таких масштабів, що відвертіше буде казати не про демократію, а про плутократію.

Про сім’ю

Мені вдалося втілити всі свої дівочі мрії в реальність. Чоловік мене дуже любить і є для мене опорою, порадником та однодумцем. Наші діти – дочка і син – це моя гордість. Син пішов нашими з чоловіком стопами – вчиться на юриста і також планує пов’язати своє життя з юриспруденцією.

Про головне в житті

Думаю, головне в житті – це реалізація у найширшому сенсі. У відносинах з чоловіком – це любов і гідне ставлення одне до одного. У сім’ї – це здорові, щасливі батьки і діти. У роботі – це діяльність, яка захоплює настільки, що не помічаєш, як пролітає час, а вечірня втома приносить приємне задоволення.

Про жіночу місію

Моє глибоке переконання, що у жінки на Землі є важлива місія. І полягає вона не тільки у створенні сім’ї і збереженні родини, вихованні дітей. Усе це, безумовно, важливо, але цим не обмежується місія жінки. Ми живемо в брутальному чоловічому світі, де багато війн, страждань і несправедливості. Ніяка жінка не бажатиме цього – ні своїм дітям, ні своїй родині, ані своєму народові! Тому я вважаю, що жінки усіх народів повинні надихати своїх чоловіків на великі звершення заради спільного майбутнього. Впевнена, прикладів такого натхнення ставатиме з кожним роком все більше!

Про відносини

Я вважаю, що поруч із жінкою обов’язково повинен бути чоловік – так судилося самим Богом. Чоловік та жінка зовсім різні: вони думають, відчувають та діють по-різному. Але коли вони разом, і їхня воля спрямована на одне – ця відмінність стає непереможною силою. Я це точно знаю, у нас так з моїм чоловіком, і я б хотіла таких відвертих відносин і для своїх дітей, у яких все ще попереду.

Про захоплення

Серед того, що мене захоплює у житті, я можу назвати великий теніс. Любов до цього виду спорту у мене від чоловіка. Саме він в нашій родині завжди серйозно займався тенісом. Ми їздили разом Україною та іншими країнами на змагання. Згодом я перестала бути просто спостерігачем, тож тепер не усвідомлюю себе без великого тенісу – і таке часом трапляється!