Гордість та краса України. Жінки

Варава Марія

Власниця консалтингової компанії Varava Sales, дизайнер бренду VARAVA

Ти — це середнє арифметичне 5 осіб у твоєму оточенні.

1) Найяскравіший момент у вашому житті?

Два роки тому я познайомилася зі своєю подругою в Парижі. Рівно о 12 ночі ми відкривали пляшку шампанського під вежею, загадували бажання, і це був один із найлегших, безтурботних і щасливих моментів.

2) Охарактеризуйте себе одним словом

Вогонь.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?

Легкість, відкритість до нового, уміння радіти життю, внутрішній стрижень і свої життєві принципи.

4) Від чого Ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Я вибрала роботу на 1 курсі університету. Вже тоді я багато працювала, і у мене ніколи не було часу на студентські тусовки, клуби, побачення, тощо. Усвідомлено відмовилася від цього, тому що завжди вважала – у мене дуже мало часу і треба встигнути все.

5) Ваша доленосна зустріч?

Я шукала квартиру і розмістила оголошення на Фейсбуці. Мені написала людина, що також шукає, і ми можемо допомогти один одному з варіантами. Ми довго листувалися, після чого в один з весняних вечорів він запросив мене в ботанічний сад погуляти. Ось так зав’язалася наша дружба. Через якийсь час він познайомив мене зі своїм оточенням – хлопцями, які складали бізнес-співтовариство, і кожен займався своєю справою. Ось у той момент я подумала, що хочу бути такою, як вони, і можу так само зайнятися своєю справою. Це оточення мене шалено мотивувало, надихало, я формувала правильний досвід і цінності разом з ними. Ось завдяки цьому знайомому я потрапила в потрібне оточення, і з тих пір у мене життя закрутилася зовсім інакше.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Ти – це середнє арифметичне 5 осіб у твоєму оточенні. Почати потрібно з оточення.

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Важливо – відчуття. Я завжди, коли мрію – роблю запит на відчуття, а не на деталі. Вони другорядні. По-справжньому важливо вміти чути себе.

8) Хто з великих жінок вас надихає?

Мене надихають selfmade-women сучасного покоління. Багато хто із зірок, акторів. «Вчися у всіх, не копіюй нікого», – ще один із моїх життєвих принципів.

9) Ваш улюблений аромат?

Як і всі дівчатка, люблю Chanel, з ніші – Kilian і Montale.

10) Діяльність?

Займаюся консалтингом у сфері побудови відділів продажів. Будуємо відділи продажів з нуля, налаштовуємо CRM-системи, впроваджуємо системи мотивації, проводимо майстер-класи з продажу, підвищуємо конверсії вже існуючих відділів.

11) Освіта?

Філологія в КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

12) Знак зодіаку?

Овен.

13) Улюблені книги?

Геннадій Балашов «Як стати авантюристом», Фредерік Лалу «Відкриваючи організації майбутнього», Сунь Дзи «Мистецтво війни», Кім Чан і Рене Моборн «Стратегія блакитного океану».

14) Улюблені фільми?

Найрізноманітніші детективи.

15) Сімейний стан?

Незаміжня.