Гордість та краса України. Жінки

Людмила Муринська

Засновник «Best Mama club»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Засновник «Best Mama club», організатор жіночого фестивалю «Best Mama fest».
«Best Mama club» – це мотиваційна платформа, клуб для матерів. Сюди я запрошую психологів, лікарів, педагогів з усіх куточків України.
Жінки, котрі відвідують заходи «Best Mama club», більше дізнаються про виховання своїх дітей, про стосунки в сім’ї, у них змінюється ставлення до себе, з’являється розуміння того, що себе варто любити.
Ми вчимося знаходити баланс між роботою і родиною, бо коли щаслива мама – то щаслива й її сім’я.
За півтора року діяльності «Best Mama club» було проведено 32 зустрічі клубу і три жіночі фестивалі «Best Mama fest». Більше 500 жінок стали учасницями цих заходів.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Народження синочка дало мені розуміння того, що я абсолютно нічого не знаю про дітей.
Бажання бути хорошою мамою (не фанаткою, не диктатором, а саме хорошою мамою) і підштовхнуло мене до реалізації свого проекту – мотиваційної платформи для матерів «Best Mama club».
А далі я захотіла створити свято для матерів, де вони змогли би відпочити, дізнатися корисну інформацію від спікерів, проконсультуватися в спеціалістів зі сфери краси і здоров’я, розважитися разом із шоу-програмою. Таким чином виник жіночий фестиваль – «Best Mama fest».

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Особисто для мене поєднувати кар’єру і сім’ю – це означає правильно розставити пріоритети. Щоб не роздирати себе на шматки, варто розуміти, що для мене саме сьогодні є важливим. Якщо на сьогодні запланований ряд зустрічей і вирішення робочих питань, то мене не мучить совість, що я щось не додала сім’ї. Бо завтра я повністю буду із ними і жодне термінове питання не зможе змінити моїх планів. Я за розстановку пріоритетів: на день, на тиждень, на місяць.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Важливо розуміти для себе, заради чого я це роблю, що мене надихає, що мотивує. Варто знати, який саме ресурс зможе допомогти віднайти сили тоді, коли здається, що їх вже зовсім немає.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
У майбутньому я чітко бачу нові проекти, які допомагають жінкам відчувати свою цінність, розуміти свою значимість. Я вірю, що кожна жінка варта найкращого. І щоб отримати це найкраще, вона повинна повірити в себе, у те, що вона – особлива. Тому я впевнена, що вже зовсім скоро буде проект, який доповнить мою нинішню діяльність і допоможе ще більшій кількості жінок.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Так, часом хочеться опустити руки. Тоді я чесно зізнаюсь: «Все. Втомилась». І даю собі час побути наодинці. У таких випадках я багато часу проводжу зі своїм синочком, багато спілкуюся з чоловіком. Такі моменти зближують нас – і відбувається перезавантаження.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя сім’я – це найбільша цінність. Це те джерело енергії, яке дає мені сили.

Ваша доленосна подія в житті?
Моя доленосна подія – це народження сина.
Ми очікували на нього довгих 9 років. Будучи регіональним директором 52 магазинів у 5 областях Західної України, я ладна була усе покинути, бо це для мене втратило сенс – гроші, статус стали не важливими Після трьох невдалих надій я нарешті дочекалась його – того, хто докорінно змінив моє життя.. Змінилися і цінності, і пріоритети.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, відкритість, вміння із вдячністю приймати зміни, які приходять у наше життя.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
На щастя, таких рішень у моєму житті не було. Я приймаю рішення швидко і рішуче, не шкодуючи про нього і не обертаючись назад, бо впевнена, що це найкращий варіант, який міг би бути на цей момент.

Цитата: «Я вірю, що кожна жінка варта найкращого. І щоб отримати це найкраще, вона повинна повірити в себе, у те, що вона – особлива».